XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Badljevica
Badljevica
0 : 2
Skobalj
Skobalj
15.05.2022 17:00
Badljevica
0 : 2
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
3 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
15.05.2022 17:00
Stari Hrast 2018
3 : 3
Crvena zvezda
Jezava
Smederevo
2 : 1
Vožd 2020
Vodanj
15.05.2022 17:00
Jezava
2 : 1
Vožd 2020
Budućnost
Mala Krsna
1 : 7
Proleter 1947
Vranovo
15.05.2022 17:00
Budućnost
1 : 7
Proleter 1947
Godomin
Smederevo
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
15.05.2022 17:00
Godomin
1 : 1
Lunjevac
U ovom kolu slobodan je tim: Landol
15.05.2022 20:32 (MakiSD)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Proleter 1947 (-1) 19 17 0 2 50
2 Crvena zvezda 18 13 1 4 40
3 Skobalj 18 11 2 5 35
4 Lunjevac 19 6 6 7 24
5 Jezava 18 6 5 7 23
6 Badljevica 18 6 3 9 21
7 Budućnost 18 6 3 9 21
8 Godomin 18 5 5 8 20
9 Stari Hrast 2018 (-1) 18 4 4 10 15
10 Vožd 2020 (-4) 18 5 2 11 13
11 Landol (-2) 18 3 5 10 12

21.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Godomin
Smederevo
22.05.2022
17:00
Badljevica
Badljevica
22.05.2022 17:00
Godomin
:
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
22.05.2022
17:00
Budućnost
Mala Krsna
22.05.2022 17:00
Lunjevac
:
Budućnost
Landol
Landol
22.05.2022
17:00
Jezava
Smederevo
22.05.2022 17:00
Landol
:
Jezava
Vožd 2020
Vodanj
22.05.2022
17:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
22.05.2022 17:00
Vožd 2020
:
Stari Hrast 2018
Crvena zvezda
Suvodol
22.05.2022
17:00
Skobalj
Skobalj
22.05.2022 17:00
Crvena zvezda
:
Skobalj
U ovom kolu slobodan je tim: Proleter 1947

Takmičenje je napustio tim: Omladinac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

MakiSD
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 15 korisnika
Vlade1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
lukalune i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mihajlooo12 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
AleksaJocic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu