XS
SM
MD
LG
Plasman za 1. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2021 17:30 Dimitrije Tucović 3 : 2 BSK
29.05.2021 17:30 BSK 2 : 1 Dimitrije Tucović
Plasman za 3. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.05.2021 17:30 OFK Borac 2 : 2 Mladost
30.05.2021 17:30 Mladost 1 : 1 OFK Borac
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.05.2021 17:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 Mladost
08.05.2021 17:00 OFK Borac 1 : 1 BSK
16.05.2021 17:30 Mladost 0 : 2 Dimitrije Tucović
15.05.2021 17:30 BSK 4 : 1 OFK Borac
Plasman za 5. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2021 17:30 Šumadinac 5 : 2 Vreoci
29.05.2021 17:30 Vreoci 4 : 2 Šumadinac
Plasman za 7. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2021 17:30 Bistrica 0 : 5 Sloga
30.05.2021 17:30 Sloga 1 : 0 Bistrica
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.05.2021 17:00 Sloga 0 : 0 Šumadinac
09.05.2021 17:00 Bistrica 3 : 3 Vreoci
16.05.2021 17:30 Šumadinac 4 : 3 Sloga
16.05.2021 17:30 Vreoci 2 : 2 Bistrica
Plasman za 9. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2021 17:30 Proleter 3 : 2 Strmovo
29.05.2021 17:30 Strmovo 1 : 5 Proleter
Plasman za 11. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2021 17:30 OFK Polet 5 : 0 Petka
29.05.2021 17:30 Petka 2 : 3 OFK Polet
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.05.2021 17:00 Petka 4 : 4 Strmovo
09.05.2021 17:00 OFK Polet 1 : 4 Proleter
15.05.2021 17:30 Strmovo 1 : 1 Petka
16.05.2021 17:30 Proleter 3 : 0 OFK Polet
Plasman za 13. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.05.2021 17:30 Sloboda 0 : 3 OFK Radnički
30.05.2021 17:30 OFK Radnički 3 : 0 Sloboda
Plasman za 15. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.05.2021 17:30 Mladi radnik 3 : 2 20. Oktobar
29.05.2021 17:30 20. Oktobar 1 : 4 Mladi radnik
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.05.2021 17:00 Sloboda 3 : 0 20. Oktobar
08.05.2021 17:00 Mladi radnik 1 : 3 OFK Radnički
15.05.2021 17:30 20. Oktobar 1 : 3 Sloboda
16.05.2021 17:30 OFK Radnički 3 : 2 Mladi radnik
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika