XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.06
19:00
Vojvodina
Partizan
2
2
24.06.2020 19:00 2 : 2
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.06
17:00
Čukarički
Vojvodina
0
1
10.06.2020 17:00 0 : 1
10.06
20:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
10.06.2020 20:00 1 : 0
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.06
15:00
Čukarički
Radnički (N)
3
2
03.06.2020 15:00 3 : 2
03.06
17:30
Radnik
Partizan
1
2
03.06.2020 17:30 1 : 2
03.06
20:00
Vojvodina
Mladost
0
0
03.06.2020 20:00 0 : 0
02.06
17:00
Inđija
Crvena zvezda
1
2
02.06.2020 17:00 1 : 2
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03
18:00
Partizan
Spartak ŽK
4
0
10.03.2020 18:00 4 : 0
23.10
18:00
Mladost
TSC
1
1
23.10.2019 18:00 1 : 1
TSC
23.10
18:00
Vojvodina
Sinđelić
4
0
23.10.2019 18:00 4 : 0
23.10
14:00
Radnički (N)
OFK Bačka
2
0
23.10.2019 14:00 2 : 0
23.10
14:00
Teleoptik
Čukarički
0
1
23.10.2019 14:00 0 : 1
23.10
14:00
Inđija
Proleter
2
1
23.10.2019 14:00 2 : 1
20.11
18:00
Crvena zvezda
Mačva
1
0
20.11.2019 18:00 1 : 0
23.10
14:00
OFK Beograd
Radnik
1
2
23.10.2019 14:00 1 : 2
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.10
15:00
Vodojaža
Partizan
0
6
09.10.2019 15:00 0 : 6
10.10
15:00
Trepča
Crvena zvezda
0
8
10.10.2019 15:00 0 : 8
25.09
15:30
Sinđelić
Zemun
0
0
25.09.2019 15:30 0 : 0
25.09
18:00
Mačva
Metalac
1
0
25.09.2019 18:00 1 : 0
25.09
15:30
Budućnost (D)
Radnički (N)
1
4
25.09.2019 15:30 1 : 4
25.09
15:30
Napredak
TSC
1
1
25.09.2019 15:30 1 : 1
TSC
09.10
15:00
Proleter
Javor Matis
2
1
09.10.2019 15:00 2 : 1
25.09
15:30
Zlatibor
Vojvodina
1
4
25.09.2019 15:30 1 : 4
25.09
18:00
Čukarički
OFK Žarkovo
3
1
25.09.2019 18:00 3 : 1
25.09
15:30
Inđija
Dinamo
2
0
25.09.2019 15:30 2 : 0
25.09
15:30
OFK Beograd
Rad
3
2
25.09.2019 15:30 3 : 2
Rad
09.10
15:00
Voždovac
Teleoptik
2
2
09.10.2019 15:00 2 : 2
25.09
19:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
2
0
25.09.2019 19:00 2 : 0
25.09
15:30
Bratstvo 1946
Mladost
1
3
25.09.2019 15:30 1 : 3
25.09
17:00
OFK Bačka
Radnički 1923
1
0
25.09.2019 17:00 1 : 0
26.09
15:30
Trayal
Radnik
2
3
26.09.2019 15:30 2 : 3
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.09
16:00
Jagodina Tabane
Teleoptik
0
0
11.09.2019 16:00 0 : 0
11.09
16:00
Bratstvo 1946
Bečej 1918
3
0
11.09.2019 16:00 3 : 0
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 138 korisnika
FkVodojaza i joÅ” 16 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu