Gradac
Rujišnik
Mladost slavila u komšijskom derbiju

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U okviru 15. kola Treće rasinske okružene lige odigrao se komšijski derbi u Rujišniku. Susrele su se ekipe Rujišnika i Mladost iz Male Drenove. Na veoma teškom i lošem terenu gosti su slavila sa 0:2.

Na startu meča domaćin pravi napade dok gost igra na kontra napade. U 34. minutu talentovani Branislav Jevtić svojim driblinzima lako ulazi u šesnaesterac domaćina i upućuje sjajan centaršut a Branimir Jevtić odlično prati igru i loptu šalje u gol 0:1. Nešto malo kasnije Brajković šalje ekipe na odmor.

U drugom poluvremenu gosti kreću mnogo opasnije i u 53. minutu Branislav Jevtić opet pravi probleme domaćinu i lako ulazi u šesnaesterac gde ga Petrašinović obara, a Bajković pokazuje na jedanaesterac. Loptu na belu tačku namešta Vojin Stojaković koji šalje Strnjanca u jednu a loptu u drugu stranu za 0:2. Gosti su konstantno vršili pritisak do samog kraja utakmice ali rezultat ostaje nepromenjen.

RUJIŠNIK - MLADOST: 0:2

RUJISNIK: S.Strnjanac 6, D.Trošić 6 (od 80. L.Simić 6), B.Obradović 6, A.Vuletić 7, B.Rašković 6, A .Jovanović 6 (od 55. N.Miladinović 6), V.Djordjević 6, O.Spasojević 6, O.Djukić 7, Petrašinović 5, I.Simić 6.
MLADOST: B.Jevtić 7, M.Bogojević 7, A.Stojaković 7, V.Stojaković 8, M.Miletić 7, B.Jevtić 8, S.Arsić 7, I.Bradić 7, M.Savković 7, B.Jevtić 8,5 , M.Savković 7 ( od 45. S.Jugović7).