Malinik
Hajduk
OFK 019
Zaostala utakmica jesenjeg dela Okružne lige Zaječar pripala Kraljevici

Zaostala utakmica jesenjeg dela Okružne lige Zaječar, koja je odložena zbog visokog snežnog pokrivača, zasluženo je pripala gostima. Strelac prvog pogotka u 20. minutu bio je novajlija Andreja Bonović nakon dodavanja Kevina Šafera. Iako su gosti iz Zaječara imali potpunu inicijativu, u 22. minutu usledio je ’’hladan tuš’’. Napadač domaćih Martin Milojević lepim pogotkom sa ivice kaznenog prostora poravnava rezultat.

U drugom poluvremenu na terenu je postojao samo jedan tim. Šanse pred golom golmana Marka Gajića ređale su se kao na traci i već u petom minutu nastavka Bonović svojim drugim pogotkom donosi novo vođstvo. Ovog puta asistent je bio Vladan Cvetković koji samo sedam minuta kasnije svoju odličnu partiju kruniše golom nakon centaršuta Nikole Aleksića. Sličan scenario viđen je i u 80. minutu. Aleksić je prošao po desnoj strani i nakon centaršuta najspretniji u šesnaestercu bio je Stefan Antić koji udarcem glavom šalje loptu u nebranjeni deo mreže golmana Gajića za konačnih 1:4.

FSU Kraljevica je u narednom kolu slobodna dok Omladinac iz Grezne ide na megdan lideru na tabeli ekipi Graničara u Velikom Izvoru. Veoma važna tri boda za ’’vukove’’ sa Kraljevice koji se ovom pobedom vraćaju u trku za naslov prvaka.

OMLADINAC (Grezna) – FSU KRALJEVICA (Zaječar) 1:4 (1:1)

GREZNA: Teren u Grezni. Gledalaca: 70. Glavni sudija: Miloš Jocić (Knjaževac). Strelci: Martin Milojević u 22. minutu (Omladinac), Andrija Bonović u 20. i 50., Vladan Cvetković u 57. i Stefan Antić u 80. minutu (FSU Kraljevica). Žuti kartoni: Martin Milojević (Omladinac), Marko Jelenković i Uroš Petrović (FSU Kraljevica).

OMLADINAC: Gajić, Anđelković, Milan Milojević, Milivojević, Milošević, Petrović, Gavrilović (S. Nikolić), Martin Milojević, Marković, Milutinović, Ž. Nikolić (Stevanović)
FSU KRALJEVICA: Mančić, Brkić, Jelenković (Pavlov), Petrović (Cvetković), Dinić, Pavlović (Ignjatović), Šafer, Gligorijević, Ilić (M. Žikić), Aleksić, Bonović (Antić)