Parunovac
Sloga nadigrala i pobedila ekipu Bošnjana

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U okviru 6. kola prve Rasinske okružne lige fudbaleri Sloge sun a svom terenu u Lozni i lakše nego što se predpostavljalo došli do sva tri boda protiv ekipe Bošnjana.

Fudbaleri Sloge su od starta utakmice krenuli silovito i već u prvom minutu su imali izglednu priliku koju je propustio da realizuje Miloš Kovačević. Redjali su se napadi domaćina kojom prilikom izgledne prilike propuštaju Mladenović i Andrejić. Branili su se gosti svim raspoloživim sredstvima sve do 35. minuta. Akcija Sloge po desnoj strani lopta dolazi do Mladenovića koji šalje centaršut u peterac. Nesporazum golmana gostiju i dva igrača odbrane vešto je iskoristio Andrejić da konačno načne mrežu gostiju. Do poluvremena se rezultat nije menjao pa se na odmor otišlo vodjstvom domaćina.

Drugo poluvreme kao i prvo prolazi u napadima domaćina koji stvaraju dosta šansi, ali da su bili malo spretniji u završnici mogli su da do vrha napune mrežu Bošnjana. Odličnu akciju je započeo Andrejić koji odigrava dupli pas sa Milojevićem, a ovaj pronalazi Miloša Kovačevića koji u 56. minutu pogadja za 2:0. Već tada se nazirao konačni pobednik susreta jer su gosti pali i psihološki, a činimi se i fizički. U 60. minutu centaršut sa desne strane je uputio vrlo dobri Krstić, Nenad Nedeljković je glavom loptu sproveo do Andrejića i za gostujućeg golmana nije bilo spasa. U tom momentu je ispostaviće se postignut i konačan rezultat ove utakmice. Do kraja se igralo uglavno pred golom gostujuće ekipe redjale su se šanse ali bez rezultata.

Više nego zaslužena pobeda fudbalera Sloge u Lozni koji u narednom kolu gostuju ekipi Parunovca u istoimenom mestu.

Sloga (L)  -  Bošnjane  3:0  (1:0)

Stadion kraj Morave u Lozni gledalaca 100. Sudija:Milanović Luka (Kruševac). Strelci: Andrejić u 35 i 60 i Miloš Kovačević u 56. minutu. Igrač utakmice: Andrejić.

Sloga (L): Savić 7, Krstić 7, S.Nedeljković 7, Milošević 7, Milovanović 7 (od 67. D.Vasiljević), Andrejić 8 (od 75. Stefanović) Milojević 7, N.Nedeljković 7 (od 64. Milosavljević), Mladenović 7, Ma.Kovačević 7, Mš.Kovačević 7,5 (od 64. A.Vasiljević)

Bošnjane: Davidović 6, Savić 6, Aleksić 6, Simić 6, Miletić 6, Krstić 6, Bajkić 6, Stojković 6, Petković 6, Maksimović 6, Vidojević 6.