Indians 2013
Full Feel
Odluka pala u drugom poluvremenu
28.03.2023 Stevan Davidović

U 14. kolu Futsal lige Vojvodine veoma zanimljiv susret održan je u novobečejskoj sportskoj hali, gde su snage odmerili Tisa i Forum iz VrÅ”ca, koji je zavrÅ”en pobedom domaćina 7:4 (1:1).

U prvom poluvremenu vodila se izjednačena igra, u kojoj su gosti doÅ”li prvi u vođstvo u 15. minutu golom Milovana Stojiljkovića, samo dva minuta kasnije, najbolji strelac domaćeg tima Miodrag Pelengić, uspeo je da izjednači (1:1), Å”to je bio i rezultat u poluvremenu.

U nastavku golom Lazara Letića u 23. minutu Tisa je povela 2:1, da bi potom za samo tri minuta viđena serija od 6 golova, pa su domaći u zavrÅ”nicu uÅ”li sa golom prednosti 5:4, u samom finiÅ”u odluka o pobedniku pala je kada su najpre Lazar Letić u 38, a potom i Nenad VinovićĀ  u 39. minutu bili uspeÅ”ni realizatori za konačnu pobedu Tise 7:4.

Tisa ā€“ Forum 7:4 (1:1)

Novi Bečej: Sportska hala Jedinstvo, gledalaca 50. Sudije: Dragan Milanović (Pančevo), Đoka Simendić (Mol), Marko Popov (Zrenjanin), delegat: Srđan Radin (Zrenjanin). Strlci: Pelengić 17, 33, Letić 23, 38, IkraÅ”ev 31,32, Vinović 39. za Tisu, Stojiljković 15,31, Madić 31, Munćan 35. minutu za Forum. Žuti kartoni: Dražić (Tisa), Madić (Forum).

Tisa: ĆURČIĆ, PELENGIĆ, ĐUKIĆ, DRAŽIĆ, LETIĆ, Vasić, Ž. Kobiljski, Vinović, IkraÅ”ev

Forum: ČIZMIĆ, MUNĆAN, MADIĆ, STOJILJKOVIĆ, LAVENIL-ADELIN DRAGIĆ, Lukić, Adrian-Kornel Božin, Anđelković

Foto i tekst: Stevan Davidović