Jastrebac
Sloga (D)
FUD napunio mrežu Mačkovca

Arhivski snimak - foto: Žarko Arsić

U poslednjem 17. kolu  ove  polusezone FUD jedočekao ekipu Mačkovca i  ubedljivo slavio reziltatom 7:1. Gosti su doputavali sa samo 10 igrača. Poveli su "fudovci" u 12. minutu iz penala koji je realizovao Pavlović. Samo četri minuta kasnje Ignjatović je duplirao prednost na 2:0. Luka Karadzić je posledobre akcije domaćina postigo gol za 3:0. Gosti su posle primljenog trećeg gola uspeli da postignu počasni  gol  u 27. minutu a strelac je Džopalić, da bi Karadžić svojim drugim golom povećao prednost domaće ekipe na 4:1. Do kraja poluvremena Luković se u 44. minutu upisao u  strelce .

U drugom poluvremenu još po jednom su se upisali u strelce Luković u 51. minutu i Ignjatović u 56. za konačnih 7:1.

FUD - Mačkovac 7:1 (5:1)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca:100. Sudija: Luka Milanović (Kruševac) 7. Strelci: Karadžić 25, 28, Luković 44, 51, Ignjatović 16, 56. i Pavlović 12. minutu za FUD. Džopalić u 27. minutu za Mačkovac. Igrač utakmice: Karadžić.

FUD: Jovanović 7, R.Obradović 7, Čaloveić 7, Pavlović 7, Rakićević 7, Karadžić 7,5, Simić 7, Luković 7,5, Zdravković 7 (Đorđević 6,5), Vračarević 7, Ignjatović 7,5 (Knežević 6,5).

Mačkovac: Perić 6, Petrović 6, Stanojković 6, Atanasković 6, Džopalić 6,5, Bacić 6, Sojkić 6, Spasojević 6, Nasković 6, Stevanović 6.