RFK Grafičar
OFK Bačka
Pola sata za prvu pobedu zeleno-belih u sezoni

Detalj sa meča - foto: fkindjija.rs

Samo što je sudija Bikić svirao početak meča 1-0 za domaće, odlična akcija Desančić Đurić i to je pogodak za vodjstvo tima sa Toyo Tires Arene.

U 21. minutu 2-0 za igrače u zelenim dresovima. Penal pravi Stevanović, a siguran sa bele tačke je Slaviša Stojanović. U 32. minutu je bilo 3-0, šut Slaviše Stojanovića sa nekih 18 metara, golman Samurović je ostao ukopan i to je bio drugi pogodak na meču napadača zelenih. Na poluvreme se otišlo rezultatom 3-0 za fudbalere Inđije.

Samo što je počelo drugo poluvreme prvo su pripretili gosti iz Šapca. Šut Adamovića, ali Čupić odlično interveniše. U 72 minutu dobra prilika za domaćina, odlična kombinacija rezevista zelenih Stanojevića i Janjića, ali Janjić šutira pravo u golmana Samurovića. Na kraju je ostao rezultat iz prvog poluvremena, prva pobeda Inđinčana u novoj sezoni Mozzart Bet Prve lige Srbije.

Inđija Toyo Tires - Mačva 3:0 (3:0)

Toyo Tires Arena - gledalaca: 500. Glavni sudija: Bikić. Pomoćnici: Jovanović-Džajić i Čotrić. Četvrti sudija: Ranisavić. Strelci: Đurić 3. minut, Slaviša Stojanović 21. i 30. minut

Inđija Toyo Tires: Čupić, Bojović, Nedeljković, Desančić, Srbijanac, Đurić, Stojanović M., Mijailović, Stojanović S., Radosavljević, Kukolj. Igrali su još: Nedeljković, Janjić, Đuričković, Stanojević, Vuković, Rakić.

Mačva: Samurović, Stevanović, Jevtić, Pešić, Vraštanović, Belić, Arnautović, Marjanović, Adamović, Radunović, Pejović. Igrali su još: Popović, Mićanović, Arambašić, Mijailović, Nešković.

Prva liga Srbije Prva liga Srbije Mozzart Bet Prva liga Srbije Inđija Toyo Tires Mačva