Blackpool
Queens Park Rangers
Paunov Reding prokockao pobedu protiv Runijevog Derbija
03.01.2022 sportdc.net

U veoma interesantnom susretu, Reding Veljka Paunovića i Derbi Vejna Runija odigrali su 2-2.

Derbi je bio bolji rival ali je prvu šansu za domaće propustio Svift. U 37. minuti, dobra tranzicija Redinga i sjajan pogodak Hoilea za 1-0. U nastavku, Hoile je pogodio za 2-0. Do same završnice je djelovalo da će Reding upisati pobjedu. Međutim, nakon greške golmana Sautvuda, Kazim Ričards je smanjio. U nadoknadi izgubljenog vremena, novi šok za Paunovića. Kartis Dejvis bio je najviši u skoku i donio je bod svojoj ekipi.

Reding je ostao u donjem dijelu tabele i ima tri boda više od opasne zone dok je Derbi poslednji sa 11 bodova.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Reading Derby County