Sremčica
Komgrap
Sinđelić
Torlak rutinirao Vinču

Torlak je pobedom na Dorćolu povratio poljuljano samopouzdanje nakon startnog poraza od Sinđelića. Danas im je u goste došla Vinča, koja se nalazi u donjem domu i muku muči sa nestabilnom formom.

Domaći od samog starta vrše veliki pritisak, a u 11. minutu imaju strahovito dobru šansu, Ilijazi sa desetak metara pogađa samo prečku. Isti igrač i u 16. minutu propušta sjajnu priliku, njegov udarac glavom sa peterca, bravuroznom paradom je zaustavio Nikolić.

Kad već nije uspeo da postigne pogodak, Ilijazi je asistirao Vukoviću u 18. minutu, za vođstvo Torlaka. Potom se igra odvija na sredini terena, a prvu sledeću priliku da uvećaju vođstvo domaći realizuju u 39. minutu. Avemarija je uputio centaršut na drugu stativu, a Pajković glavom loptu poslao pod prečku.

Tempo igre u nastavku je opao, domaći su zadovoljni vođstvom, a gosti nemoćni da bilo šta promene. Imaju doduše veći posed lopte, ali bez konkretnih rezultata. I iz te spore igre proistekla je šansa za gol domaćih u 58. minutu. Popović je idealnu priliku namestio Maliću, ali je njegov udarac odbranio veoma dobri Nikolić.

Gosti su smanjili u 65. minutu, kada se iznenada sam pred golom Jevtića našao Šiljković i rutinski loptu smestio u mrežu. Opuštanje u igri domaćih igrača gosti ne kažnjavaju u 81. minutu, Paučinac je neprecizan sa 7-8 metara i propušta priliku za izjednačenje.

U drugom minutu nadoknade domaći postižu i treći gol, strelac je bio rezervista Đokić. Torlak rutinski osvaja tri boda, a u nastavku prvenstvene trke očekuje derbi u gostima protiv Sremčice, dok Vinča igra kod kuće protiv medoševačkog Napretka.

TORLAK - VINČA 3:1 (2:0)

STADION: FK Torlak. GLEDALACA: 120. GL.SUDIJA: Živkov Stefan. POM.SUDIJE: Mitrović Kosta i Mojić Matija. STRELCI: Vuković 18, Pajković 39. i Đokić 90+2.min (Torlak), Šiljković 65.min (Vinča). ŽUTI KARTONI: Đokić, Tošković i Popović (Torlak), Ilijazi (Vinča).

TORLAK: Jevtić, Rakonjac, Ilijazi, Đušić, Tošković, Knežević, Vuković, Popović, Avemarija (Denić), Jevremović (Malić), Pajković (Đokić).

VINČA: Nikolić, Stanković, Gajić, Šiljković, Vujetić, Jovanović, Mi.Ranđelović (Đeri), Ilijazi, Ma.Ranđelović, Stajković (Terzioski), Paučinac.