Fruškogorac
Borac (M)
Sremska liga: Napredak - Železničar 0:2

Napredak - Železničar

Čudan tok imala je utakmica u Popincima. Najpre je domaćin u 8. minuti pripretio odličnim šutem Grbića Zbog prigovora, u 15. minuti Bosnić dobija, najpre, žuti, a potom i crveni karton, te su gosti u nastavku igrali brojčano slabiji. U 26. minuti, Sokolović, koji se nalazio u kaznenom prostoru domaćina, ne prihvata najbolje loptu. Pri kraju prvog poluvremena i Ivković je bio u prilici da ozbiljnije ugrozi Petkovića.

U 48. minutu, sjajnim, prizemnim, šutem sa oko 25 metara. Vučković je iznenadio iskusnog Nikolića. Posle primljenog gola, domaćin je krenuo „na sve ili ništa“, te je iza sebe ostavio dosta praznog prostora. To je u 69. minutu iskoristio Kaurin, koji je pretrčao poslednju liniju odbrane Napretka i rutinski poviso prednost Železničara.

POPINCI. Igralište: FK Naporedak. Gledalaca: 200. Sudija: Ognjen Mitrović (Ruma). Strelci: 0:1 Vučković u 48, 0:2 Kaurin u 69. minutu. Žuti kartioni: Grbić (Napredak), Bosnić i Rakar (Železničar). Crveni karton: Bosnić (Železničar). Igrač utakmice: Miloš Mandić.

NAPREDAK: Nikolić, Radovanović, Poljak (od 77. Opsčić), Mirosavljević, Jakšić, Grboić, Todorović, Košijašević, Ivković (od 88. Živić), Vukin (od 77. Vasilić), N. Jovanović (od 46. M. Jovanović).

ŽELEZNIČAR: Petković (od 46. Blagojević), Bosnić, Ninić, Branković, Vučković (od 73 Mitrović), Đuričić (od 66. Rakar), Sokolović (od 55. Plećaš), Mandić, Kaurin, Blanuša, Dubajić.