Radnički (S)

Zaslužena pobeda i tri nova boda trsteničana

17.04.2021 Dragan Ivanović

Detalj sa meča Trstenik PPT - Rembas iz Resavice

Na stadionu kraj Morave u okviru 29. kola Srpske lige "Istok" fudbaleri Trstenika PPT pobedili su neugodnu ekipu Rembas iz Resavice rezultatom 3:2. Bila je ovo izuzetno zanimljiva utakmica gde su trsteničani pokazali požrtvovanost i veliku želju da osvoje veoma važne bodove i uspeli su.

Posle ovog odigranog kola trsteničani trenutno zauzimaju 10. mesto na tabeli Srpske lige "Istok" sa osvojenih 42 boda. Susret je vodio glavni sudija Aleksandar Vukadinović iz Niša, pogodke za  Trstenik PPT postigli su Nenad Vasić u 30. i 70. minutu i Andrija Pecić u 78. minutu, a za goste iz Resavice Nikola Jovanović u 57. minutu i Jovan Jovanović u 89. minutu susreta.

U narednom 30. kolu Srpske lige "Istok" izabranici Zlatka Markovića i Dragoljuba Pavlovića gostuju u Aleksandrovcu kod ekipe Župe koja se grčevito bori za opstanak i nalazi se na 17. mestu tabele srpskoligaša.