Ko je pobedio? SSNET AI prognoza
Pobeda domaćina
Nerešeno
Pobeda gosta
35%
20%
45%
SSNET Tipovanja (3)
1
2.91
0
X
4.98
0
2
2.45
3
 
14
2. Oktobar
39
 
15
OFK Klek
17
 
16
Tamiš
16
 
4
Borac
50
5
Vojvodina (NM)
46
6
Delija
46
2. Oktobar
Mladost (BD)
Delija
MSK
Rusanda
Rusanda
Lehel
Crvena zvezda
Mladost (L)
Potisje
Izveštaj utakmice
Poraz posle 70 dana
31.05.2021 Stevan Davidović

Šesti prvenstveni gol - Aleksandar Marčić (foto: facebook.com/fkvojvodina1933)

Posle 11 prvenstvenih kola bez poraza i tačno 70 dana (poslednji poraz doživeli su 21. marta u Aleksandrovu), fudbaleri Vojvodine iz Novog Miloševa, poraženi su na gostovanju u Kleku. Posle serije promašaja Novomiloševčani su poveli u 75. minutu efektnim golom Aleksandra Marčića iz slobodnog udarca. Izabranici trenera Zorana Karanovića bili ubeđeni su da im je to dovoljno da savladaju „otpisanu“ domaću ekipu.

 

Međutim tako nisu mislili domaći fudbaleri, koji su posle izjednačujućeg gola Milanovića, silno motivisani prosto kidisali ka golu gostiju. Trud im se isplatio u 85. minutu kada je Bakoš, sa 16 metara iznenadio Veskova i preokrenuo rezultat. Zbunjenost gostujuće odbrane iskoristio je Ninković u 88. minutu i tako samo overio 6 prvenstvenu pobedu svoje ekipe, kojoj to neće mnogo značiti u borbi za opstanak.

Sudija Pekez iz Zrenjanina nije imao težak zadatak, a žute kartone pokazao je Vučetiću (Klek) i Josimoviću (Vojvodina).    

OFK Klek: Jankulov, Ninković, Ćurić, Milanović, Kosnić, Vučetić, Stojanovski, Bakoš, Antić, Milosavljević (Mihailović), Čubra.
Vojvodina (NM): Veskov, Marčić, Bajić, Rockov, Lalić, Golić, B. Stojkov (Nikolić), D. Stojkov, Košničar, Josimović, Pušić

Piše: Stevan Davidović

Međusobne utakmice
2020-2021
30.05
17:30
OFK Klek
Vojvodina (NM)
3
1
08.11
13:30
Vojvodina (NM)
OFK Klek
2
1

2019-2020
10.11
13:00
OFK Klek
Vojvodina
3
2

Uporedni rezultati

OFK Klek
 
Vojvodina (NM)
Ukupno (Domaćin) Ukupno (Domaćin)
3 (2) Broj utakmica 3 (1)
2 (2) Broj pobeda 1 (1)
0 (0) Broj nerešenih 0 (0)
1 (0) Broj poraza 2 (0)
7 (6) Dati poeni 5 (2)
5 (3) Primljeni poeni 7 (1)
+2 (+3) gol razlika na utakmicama -2 (+1)
66% (100%) Uspešnost 33% (100%)
Nema rezultata
FK "RUSIN" IZ RUSKOG KRSTURA ZAPOČEO PRIPREME CILJ VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA "SEVER" Fudbaleri "Rusina" u Ruskom Krsturu, drugoplasirana ekipa jesenjeg dela prvenstva Područne fudbalske lige Sombor, sredinom januara započeli su pripreme za prolećnu sezonu, a plan je zauzimanje jednog od prva dva mesta i plasman u Vojvođansku fudbalsku ligu – Sever. Prvi deo priprema predviđen je za sticanje snage i kondicije u sportskoj hali u Ruskom Krsturu, a trener Dalibor Milec ima na raspolaganju dvadeset igrača. Posle napornih priprema u hali sledi taktičko uvežbavanje i provera forme. U ovom delu priprema odigraće se nekoliko prijateljskih utakmica protiv ekipa iz Srbobrana, Paraga, Savinog Sela, Kucure I Bačkog Dobrog Polja. Minulog vikenda (1. i 2. februara) odigrane su utakmice protiv OFK "Slavija" iz Novog Sada (pobeda "Rusina" 5:2) i FK "Hajduk" iz Stapara (2:2). Pripremama se, kao novi-stari član Kluba, priključio i Ognjen Marković (1998) koji se vratio u Rusin iz kulskog "Hajduka" i mladi napadač Marko Krivačević (2004), koji je došao iz FK "Kula". Pored njih dvojice, tu su i nekoliko igrača iz omladinskog pogona FK "Rusin". M. Bođanec
Bodjanec je postavio sliku
XS SM MD LG XL XXL