Vinogradar
Garevina
Rubin
Kopaonik lako do sva tri boda na gostovanju

Mogao je domaćin da povede već u desetom minutu kada je posle kornera Lisinac pogodio prečku, a odbijenu loptu golman gostiju Maksimović je krajnjim naporom izbacio u korner. Kako i obično biva, posle promašaja sledi kazna. U 13. minutu loptu koja je ubačena sa desne strane Čukuranović  zahvata volejom i kroz čitavu odbranu domaćina smešta u rašlje rašlje gola, za vođstvo 1:0. Mogao je Kopaonik da duplira prednost u 30. minutu ali  Ignjatović šalje loptu pored gola.

U nastaku domaćin je imao terensku inicijativu, i najbolju šansu za izjednačenje preko Pavlovića kada izlazi sam pred golmana gostiju i umesto da šutne loptu u gol, ona mu beži. I opet Kopaonik kažnjava promašaj domaćih, u 59. minutu posle ubačene lopte Živanović postiže gol glavom za konačnih 0:2.

Majdevo - Sudija: Slobodan Mitrović (Vitina). Strelci: Čukuranović u 13. minutu i Živanović u 59. minutu.

Sloga: Filipović, Dačić, Savić, Minić, Marinković, Milojević, Janković, Pavlović (Stojadinović), Stojković, Lisinac (Radojković), Mijajilocić.
Kopaonik: Maksimović, Popović (Savić), Planiničić, Knežević, Petrović, Čukuranović, Nikolić (Đorđević,), Vilimonović, Vukojević (N.Vidojević), Ignjatović ( M Vidojević), Živanović.