Zemun
KLS: Kiker - Spartak ŽK 2:1
29.08.2020 Kiker Vesti

Kiker - Spartak ŽK (foto: Kiker Vesti)

Kako smo i mislili utakmica u Lučanima je bila samo jedan loš dan naših kadeta. Već danas su momci trenera Dragićevića zaigrali dobro od prvog minuta što je odmah dalo rezultat.

Već u 7. minutu domaći dolaze u vođstvo. Nekon odličnog centaršuta sa desne strane lopta je došla do Koja Marinkovića koji je levom nogom pogodio tamo gde treba za veliku radost. U 30. minutu  fudbaleri Kikera dupliraju prednost. Kojo se izborio za jednu loptu na levoj strani, prebacio na desnu stranu gde je bio Nikolica Miličić koji je majstorski ponovo proigrao Marinkovića za velikih 2:0.

Nakon primljenog gola, gosti iz Subotice su se malo trgli u nastavku igre, napravili nekoliko dobrih prilika od kojih je najbolju imao Simin, ali je Stanišić fantastično sačuvao svoju mrežu. Simin je pravio dosta problema domaćoj odbrani, ali su defanzivci Kikera nekako uspeli da ga sačuvaju.

Isti igrač je imao veliku priliku već na početku drugog dela igre, ali je njegov udarac zaustavila prečka. Potom su fudbaleri Kikera imali priliku da reše sve, preko Bojovića i Miletića, ali je rezultat ostao nepromenjen. Konačno, u sudijskoj nadoknadi napadač gostiju Simin krunisao je dobru igru golom i postavio konačan rezultat.

Kiker je nastupao u sastavu: Stanišić, Ugrenović, Mihajlović, Miličić, Bukumira, Miletić , Marinković, Bojović, Dragićević, Zečević, Đurović. Rezerve:  Goljović, Mirković, Milojković, Marković, Klašnja, Lukić, Simović, Dugalić.