Triglav
Triglav
Medveščak
Zvezda nadigrala Medvešćak, novi poraz Vojvodine

Hokejaši Crvene zvezde nastavili su sa odličnim igrama u IHL ligi. Crveno-beli upisali su još jednu ubedljivu pobedu, ovog puta protiv Medvešćaka 5:0 (1:0, 2:0, 2:0). Ovim trijumfom Zvezdini oklopnici preuzeli su prvo mesto na tabeli. Posle devet odigranih utakmica imaju 20 bodova, dva više od Triglava i Celja, uz napomenу da Celje ima i odigran meč više.

Ponovo su izabranici trenera Jovice Rusa imali potpunu kontrolu igre i rezultata, a vođstvo je u 15. minutu doneo Podunavac. Početkom druge trećine, Dragović je povećao vođstvo na 2:0, a trećim golom za crveno-bele u 28. minutu Sabadoš je najavio trijumf.

U poslednoj deonici u strelce su se upisali Gaidash i Anić za novi ubedljiv trijumf Zvezde.

Sa druge strane, Vojvodina nikako ne uspeva da uhvati pravi ritam. Novosađani su pretrpeli još jedan ubedljiv poraz, ukupno šesti iz isto toliko mečeva u regioanlnom takmičenju. Vojvodina je na gostovanju Zagrebu izgubila sa 9:2 (3:0, 3:0, 3:2).

Dva utešna gola za Novosađane u poslednjoj trećini postigli su Nadaški i Stančić.

Izvor: hockeyserbia.com