Jedinstvo
Bačka
Omladinac
Novosadska liga: OFK Slavija - RFK Novi Sad 0:1

U utakmici između gradskih rivala Slavije i Novog Sada, uspešnija je bila ekipa sa Detelinare koja je pobedila rezultatom 1:0.

Strelac za Novi Sad bio je Milan Đanković.

U prvom poluvremenu nije bilo izglednijih prilika, ali sa konstantnom inicijativom kanarinaca. U nastavku ekipa Novog Sada pokušava svim silama da pronađe prolaz među zadnjom linijom ekipe Slavija i to uspevaju 10-tak minuta pred kraj utakmice golom Milana Đankovića. Na nabačaj sa desne strane loptu je na vrhu šesnaesterca prihvatio Đanković i volej udarcem postigao pobedonosni gol.

Ekipa Novog Sada igrala je u sledećem sastavu: Šurlan, Stakić, Papović, Ilić, Suvajdžić, Bajat, Đanković, Mrđan, Milićević, Simić, Trivunović. U igru su ulazili i: Lukaja, Stojanović i Ćirić.

Narednog vikenda prvi derbi ove sezone kada ekipa Novog Sada na Detelinari dočekuje TSK iz Temerina.