Internacional
Rad
Zmajevi u dvomeču bolji od Romantičara
22.08.2018 fkvozdovac.rs

Mlade nade kluba iz Jerkovića su ostvarile prve pobede u najkvalitetnijim ligama Srbije.  Nakon startnih poraza od gradskog rivala Partizana u prvom jesenjem kolu, danas u domu fudbalera Voždovca u dvomeču je savladan još jedan gradski rival OFK Beograd. Zmajevi su pokazali sjajnu partiju i sve čestitke idu na adresu igrača i stručnih štabova Voždovca.

Omladinci Voždovca su slavili protiv mladih Romantičara rezultatom 3:1.

Srelci za naš tim su bili Djorđević u 4. minutu, Vuković u 11. minutu i Vlahović u 33. minutu.

Dobro su otvorili meč Zmajevi i brzo poveli 2:0 već u 11. minutu preko Djorđevića i Vukovića, plavo beli su smanjili na 2:1, ali sve je došlo na svoje nakon još jednog gola Voždovca koji je postigao Vlahović u 33. minutu.

Voždovac je nastupio u sastavu: Nović, Vuković, Djorđević, Petrović, Mijailović, Tešić, Nađ, Stanojević, Olujić, Karaklajić, Vlahović. Igrali su još: Mijailović, Milovanović, Simonović, Lainović i Ivanović.

Kadeti Voždovca su pobedili  OFK Beograd rezultatom 3:2.

Strelci su bili Nikola Karić u 3. minutu, Aleksandar Baković u 6.minutu i Radovan Brajković u 77. minutu iz jedanaesterca. Veoma brzo su poveli Zmajevi i posle samo šest minuta je bilo 2:0, uspeli su gosti da smanje do poluvremena na 2:1. Ipak mlade nade Voždovca dolaze do nove prednosti u 77. minutu, smanjili su Romantičari u poslednjem minutu susreta, ali nedoumice oko pobednika nije bilo do kraja meča.

Voždovac je nastupio u sastavu: Stojić, Živanović, Marić,Lazić, Jeremić, Brajković, Baković, Karić, Šućur, Ristić i Bogićević.  Igrali su još: Stefanović, Djorđević, Mrvić,Jović i Nuredini.