Ekonomac
Kalča
Smederevo
"Samo pravo" znalo gde će i kako će!

Ako postoje utakmice kada niÅ”ta ne ,,ide,, onda je to bio ovaj meč večeras. Da li su Piroćanci podcenili protivnika koji se posle Å”est kola nalazio u donjem delu tabele, da li su očekivali da će posle ,,brzometnog,, gola u 3. minutu ,,otvoriti,, gosta, tek , sve je bilo pogreÅ”no. Domaći su ,,srljali,, iÅ”li ,,grlom u napade,, greÅ”ili i gostima otvarali vrata ka golu. Verovali ili ne, Pirot je igrao prvih deset minuta, sve ostalo bilo je nikad gore!!!

ToĀ Ā naravno nije bitno, tek veliki sam protivnik te igre ,,igrač golman,, pogotovo kada su fudbaleri nervozni, a naÅ”i jesu bili i umesto da eventualno izjednače rezultat, oni su čak poslednjih Å”est minuta ovakvom taktikom dozvolili gostima da im napune mrežu!

Futsal liga 7. kolo Pirot : KMF PirotĀ ā€“ ,,Samo pravo,,Ā Ā Beograd Ā Ā 3:7Ā  Ā (2:4)

KMF Pirot:Ā  Žarko Ā Minčić,Ā  Marko Kostić, Nikola Stanković, DuÅ”an Krstić, Bojan Kostić, Marko PeÅ”ić, MarjanĀ Djordjević, MiloÅ” Kostić, Jovan Penčić, Nikola Vasić, MiloÅ” Filipović, Milan Nikolić

Strelci: !:0 M.PeÅ”ić 3.min. 1:1 Ratković 3.min. 2:1 M.Kostić 5.min. 2:2 Jocić 10.min. 2:3 Jocić 11.min. 2:4 Radović 17.min 2:5 Ljujić 31.min. 3:5 Stanković 34.min. 3:6 MarkovićĀ Ā 36. min.Ā Ā 3:7 Marković 37.min

Sudije: Goran Radulović Prokuplje, Marko Cvetković Leskovac, Aleksandar Minić KnjaževacĀ  sudili su veoma dobro.