Radnički (O)
Sopot
Romantika na Karaburmi
19.11.2017 OFK Beograd

Četvrta pobeda u nizu, ili osma u poslednjih devet utakmica beogradskih Plavih! Na Omladinskom stadionu, u poslednjoj jesenjoj utakmici na Karaburmi, Ofkovci su ubedljivo slavili rezultatom 4-1 protiv ekipe IMT-a! Igra Romantičara je bila ubedljiva kao i krajnji skor na utakmici, a golove za "plavo-beli" tim su postigli Đorđević, Milutinović, Lazić i Basara.

Momci sa Karaburme su poveli već na samom otvaranju utakmice, u drugom minutu, a tokom celog meča opsedali gol IMT-a. Najubojitiji period partije Romantičara bio je u poslednjih desetak minuta utakmice kada su postignuta dva pogotka.

Videli smo pregršt propuštenih šansi, pre svih najbolji strelac "plavo-belih" Radunović je propustio da postigne nekoliko golova, ali na kraju je pravda zadovoljena i OFK Beograd je slavio sa četiri postignuta pogotka.

U narednom meču, u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata, OFK Beograd će gostovati ekipi Radničkog u Obrenovcu.