FUD
Mačkovac
Čitluk
Tri važna boda uknjižili fudbaleri Ribnika

Fudbaleri Ribnika slavili su pobedu 2:0 kao domaćini protiv trnutno drugoplasirane  ekipe Sloge iz Dašnice. Susret je posmatralo 100 gledalaca igralo se fer i korektno i sa šansama na obadve strane. Ribničani nisu iskoristili opravdano dosuđeni jedanaesterac pa je prvo poluvreme završeno  bez pogodaka. U nastavku  je igra bila otvorenija isto tako sa šansama.

Utakmica u Gornjrm Ribniku

U 51. minutu radovanje domaćina vodeći pogodak postigao je Nikola Jovančević, dok je u 70. minutu Stefan Rakovac drugim pogodkom postavio konačan rezultat ove utakmice 2:0. Na kraju utakmice ni jedna strana nije imala prigovor na suđenje koje je vodila sudijska trojka iz Kruševca glavni Đorđe Anđelković,sa pomoćnicima Milanom N Nikolićem i Milanom Nikolićem, Dužnost delegata obavljao je takođe kruševljanin Goran Petrović. Žute kartone dobili su kod domaćih Danijel Dimitrijević i strelac vodećeg pogodka za domaćine Nikola Nikola Jovančević a kod gostiju Aca Obradović i Vojkan Petrović. U 81. minutu susreta sudija Anđelković je kako se navodi u protokolu sa ove utakmice, isključio gostujućeg igrača Vladimira Savovića.FK Ribnik trenutno zauzima 8. mesto na tabeli, a u narednom 8. kolu gostuje kod ekipe Mladosti u Makrešanu a drugoplasirana Sloga u Dašnici dočekuje ekipu Mladog radnika.