Mladost
Novi Pazar
Radnički 2
Rukomet PL Zapad - Zlatni bodovi kraljevačkom Metalcu

Puleni trenera Ane Vukadinović nadigrali su goste iz Kosovske Mitrovice. Od samog početka protivniku su dali na znanje da će oni voditi glavnu reč i da će bodovi ostati u Kraljevu. Malobrojni gledaoci će ovaj susret pamtiti po lepim akcijama igrača obe ekipe a kruna svega bio je efektan "cepelin" koji je najbolji pojedinac u tTimu Trepče kapiten Milić lobom pretvorio u pogodak.

To što je rezultat na kraju bio izražen sa relativnio malim brojem golova krivi su svakako vratari. Naime, kod domaćina Milovanović i njegov zamenik Bakračević a kod gostiju izvrsni Stevanović i u finišu susreta Vasović. Najefikasniji na meču bio je pomenuti Milić u gostujućoj ekipi a domaćini su snajperiste imali u kapitenu B. Veljoviću, Batrićeviću i Milivojeviću koji se istakao kao precizan izvođač sedmeraca.

METALAC - TREPČA 27:18 (14:8)

KRALjEVO - Nova hala sportova. Gledalac1: 100. Sudije; B. i G. Tepavčecvić (Čačak). Sedmerci: Metalac 4(4), Trepča 5(3). Isključenja: Metalac 10 minuta, Trepča 12. minuta

METALAC: Milovanović (10 odbrana), Ni. Nikolić, Ne. Nikolić 4, Stanić 1, Dimitrijević 1, Milivojević 5 (3-3), Natrićević 5, Z. Veljović, Kiković, Jonlija, Bakračević (3 odbrane), B. Veljović 5, Gajić 2(1), Vukadinović 3, Marić 1, Bošković

TREPČA: Stevanović (8 odbrana), Radovanović, Galjak, Perović 1, Cvijetić, Ljubisavljević 2, Sojanović 2, Živković, Vuković 2 (2-1), Milunović, Vasović (4 odbrane), Savić 1, Milić 8 (2-1), Ivanović, Stojković 2 (1)

Igrač utakmice: B. Veljović (Metalac)

Detalj sa utakmice Metalac - Trepča foto: Stole