Tabane 1970
Radnički (P)
Timok
Fudbalski remi u Trsteniku

Posle pobede u gostima nad ekipom Moravac Oriona sa 2:1 fudbaleri Trstenika PPT nisu uspeli da zabeleže još jednu važnu pobedu u okviru 25. kola Srpske lige Istok, protiv ekipe Jedinstva iz Bošnjaca, rezultat 0:0. Susret je pred oko 150 gledalaca vodio glavni sudija Miloš Janković iz Negotina. Gosti su ostvarili svoj cilj odneli su zasluženo bod iz Trstenika, u većem delu susreta su se branili ali su znali i opasno u finišu utakmice da ugroze gol domaćina.

Susret u Trsteniku

Trstenik PPT je već u 3. minutu imao zrelu priliku za pogodak, Smiljkovićev šut iz slobodnog udarca odbranio je golman gostiju Danić. Inzvanrednu šansu propustio je da realizuje i štoper trsteničana Savić, međutim ipak najzreliju priliku na utakmici propustio je mladi Nemanja Majdevac, koji je posle lepe akcije Vukosavljevića i Smiljkovića šutirao kraj gola gostiju u 58. minutu. U narednom 26. kolu Srpske lige Istok trsteničani gostuju kod ekipe Temnića 1924 u Varvarinu, trenutno zauzimaju 8. mesto na tabeli i za sada su osigurali opstanak u ligi.

Fudbal Fudbal Srpska liga Istok Trstenik PPT Jedinstvo (B)