Bošnjane
Rembas
FUD
Ćićevci sa desetoricom do pobede

Prvo poluvreme tvrdo i taktički veoma teško sve do 28. minuta posle čega je zbog jednog nesmotrenog starta isključen igrač domaćih Velisavljević. Od tada Ćićevčani kreću sa desetoricom na sve ili ništa, ali tek u nastavku slamaju otpor gostiju. Najpre Maksimović u 51. minutu seče jednu loptu na centru a potom pravim slalomom stiže do gola a gotovo identičnu akciju u 57. minutu odradio je Ćićevački Luka Baranin, Radosavljević koji je postavio konačnih 2:0 za domaće. Trener domaćih Dušan Čedić bio je izuzetno zadovoljan angažovanjem svojih fudbalera posebno u drugom delu.

Velika radost posle pobede: Dušan Čedić sa svojim pulenima

SLOGA - MORAVA (Ribare) 2:0 (0:0)

Strelci: Maksimović 1:0 u 51, Radosavljević 2:0 u 57. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 300. Sudija Miloš Aleksić (Paraćin) 7. Opomenuti igrači: Petrović, Đurić, Knežević i Jevtić (Morava) . Crveni karton: Velisavljević u 28. minutu (Sloga). IGRAČ UTAKMICE: Aleksandar Petra Petrović (Sloga)

SLOGA (Ćićevac): Anđelković 8, Milanović 7, Radosavljević 7, Marko Stanojević 8, Pešić 8, Stojković 7, Velisavljević-, Aleksandar Predraga Petrović 7, Stolić 6 ( Aleksandar Petra Petrović 8), Maksimović 8, Gavrilović 7.

MORAVA (Ribare): Bogdanović 7, Stojadinović 7, Knežević 8, Lalović 6, Dobrosavljević 7, 5, Petrović 6, Marković 7 (Jevtić 7), Đurić6, Živković 6 ( Pavlović 7), Ivanović 6 (Kolarević-), Cvetković.