Budućnost (P)
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
Radnički Niš - Timok 1:0

Jedino vredno pomena sa ove utakmice je krajnji rezultat. Domaćin jeste dobio, ali u igri koja je ostavila zabrinute sve one kojima je Radnički pri srcu. Već na početku se videlo da će domaćin imati dosta problema, da probije čvrstu i organizovanu ekipu iz Zaječara, čak šta više, gost je od prvog minuta krenuo ofanzivno bez ikakvog respekta prema posrnulom gigantu. Agresivni i pokretljivi gosti, su u potpunosti zbunili dezorjentisane i zbunjene domaćine koji u prvih 20. minuta nisu mogli da spoje 3 uspešna dodavanja. Mada ni gosti nisu imali neke extra dobre šanse, ali ipak treba izdvojiti šansu napadača gostiju Jokovića, koji je iz teške pozicije pogodio rogalj gola Danića, kao i slobodnjak Brkovića sa 30 metara, koji je završio ne levoj stativi. Niška publika je sa pravom negodovala tokom prvog poluvremena.
U nastavku, bolja igra Radničkog. Tome je sigurno doprineo i pogodak već na početku drugog dela. Nakon kornera sa leve strane, na prvoj stativi je najvisi bio Čeda Paunović i lepim trzajem glavom posalo loptu u malu mrežicu kod suprotne stative. Neobično lep gol, inače jednog od najnižih igrača na terenu. Nakon tog gola, gosti su se još više otvorili, kod domaćina je ušao Pepsi Stevanović, koji je uneo čvrstinu na sredini terena, a kod gostiju iskusni, ali već vremešni Mladen Ilić, medjutim do kraja utakmice rezultat se nije menjao. Odbrana Radničkog na čelu sa Marinkovićem i Simovim je veoma lako izlazila na kraj sa gostujućim napadom, a iz kontri su pretili. Na kraju, kad se sve sabere, zasluženih 1:0, ali kao što rekoh na početku izveštaja, igra koja će se veoma brzo zaboraviti, posebno ona iz prvog dela. Sledećeg vikenda Radnički gostuje komšiji Svrljigu.

Stadion: Čair gledalaca: 1.000 Strelac: Paunović 53. minut.
Radnički: Danić, A. Jovanović, Mladenović, Marinković, Simov, Mitić, Milunović, Stefanović (od 60. minuta Stevanović), Ivanović, Paunović,Lazarević.