Partizan
Hajduk 1925 Podunavac
Jadran
PFL Sremska Mitrovica: Hajduk (D) – Sremac Graničar 3:0

Treći put ove sezone fudbaleri Hajduka su sa jednim rivalom odigrali duel bez ijednog pokazanog žutog ili crvenog kartona, što ih verovatno svrstava na sam vrh fer-plej rang liste Sremske lige. Kada se tome doda plasman u gornjoj polovini tabele, može se slobodno reći da su u debitanskoj sezoni u ovom rangu takmičenja dostojno reprezentovali selo sa nešto više od 1500 stanovnika.

Današnja utakmica bila je samo "šlag na torti". Konstantna terenska inicijativa dovela je do tri prelepa pogodka i na kraju i do ubedljive pobede. Mrežu Adaševčana načeo je Babić, iskoristivši svoje najjače oružje ovog proleća – dalekometni udarac sa 20 metara. Gosti su na momente uspevali da dođu u situaciju da ugroze gol Divošana, ali ni odbrana domaćih predvođena Đurićem nije dremala na terenu. Utakmica je prelomljena golom Lazića glavom nakon centaršuta Pavlovića iz kornera. Za konačnih 3:0 pobrinuo se mladi Nikola Trebovac. Dobio je na ovoj utakmici značajniju minutažu i pokazao da ima svetlu fudbalsku budućnost, nadamo se u dresu Hajduka.

Gledalaca 250, sudija Goran Mandić (Inđija) 8. Strelci: Babić u 13, Lazić u 64 i Trebovac u 69 minutu (Hajduk).

Hajduk: Đurić 7, Avramović 7 (Šućak), Maričić (K) 7 (Jovanović), Babić 8, Vukolić 7, Stankić 8, Pavlović 7, Savić 7, Lazić 8, Zeljković 7 (Trebovac), Gombar 7.

Sremac Graničar: Gledić 7, Ž. Malić 6, Skakavac 7, Vukmir 7, Andriška 6, Končar 7, V. Malić 6, Vasić 6 (Vujić), Šuša 6, Nešković 6, Radmanović 7.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija