Radjevac
Sevojno
FAP
Preokret Radničkog

Gosti iz Mionice su prvi zapretili, Već u devetom minutu stativu je nakon odličnog šuta pogodio Kovačević. Isti igrač je sredinom prvog poluvremena golom krunisao sjajnu akciju Đurđevića iMarkovića. Mogla je Ribnica već u sledećoj akciji do novog gola, ali je mladi golman domaćih Simić izašao kao pobednik u duelu sa Markovićem. Da je bilo drugačije, ko zna kako bi se završio ovaj duel.

Ovako, nastavak meča je u potpunosti pripao domaćinu. Najpre se nakon kornera Gavrića u šesnestercu gostiju najbolje snašao Cvetković i poravnao rezultat. Mogao je Radnički do drugog kola u zaustavnom vremenu prvog dela, ali je golman Novaković zaustavio šut Đurića.

U nastavku meča Valjevci imali više od igre i zasluženo slavili. Napadač Gošić se najpre u 57. minutu obrukao i glavom promašio prazan gol sa pet metara. Aplauze publike izmamio jeCvetković, nanizao je nekoliko protivničkih igrača, ali ga je loš teren sprečio da bolje završi akciju. Ipak, odlučujući trenutak meča dogodio se u 69. minutu, Gošić se iskupio za promašaj i udarcem glavom kaznio grešku odbrane Mioničana. Treba istaći da je meč kasnio desetak minuta, a predsednik domaćeg kluba Dejan Joksimović se javno zahvalio radnicima "Valisa" koji su krajnjim naporima osposobili teren za igru.

Radnički - Ribnica 2:1 (1:1). Stadion Radničkog, Gledalaca:300, Sudija:Miloš Vitić (Užice), Žuti kartoni:Simić, Tajdić (Radnički), Dragojević, Šumarčević, Rajković (Ribnica). Strelci: Cvetković u 32. i Gošić u 65. za Radnički, a Kovačević u 21. minutu za Ribnicu.

RadničkiSimićAškovićJovanović ( od 73. Spasojević), Popović , TomićTajdićĐurić, ĐukićCvetković (od 88. Lukić), Gavrić (od 90. Marić), Gošić .

RibnicaNovakovićDragojević (od 45. Radovanović), MaksimovićĐurđevićTekić, SimanićŠumarčevićRajković (od 62. Vesić), KovačevićMiljković ( od 81. Simović), Marković.