Mokra Gora
Rudar
Mokra Gora
Planinka se plasirala u Super A ligu

Pobedom protiv Sloge iz Požege 26:23 (13:10) rukometaši Planinke iz Kuršumlije kolo pre kraja baraža plasirali su se u Super ligu Srbije. Rukometašima Planinke ostaje da odigraju još utakmicu sa Crvenkom i da počnu da se pripremaju za najelitnije takmičenje, gde su se vratili posle tri godine. U stručnom štabu Planinke su najavili pobedu, što su dobrom igrom i ostvarili. Tokom prvog poluvremena držali su prednost od tri gola a istu gol razliku zadržali su i tokom drugog poluvremena, što je bilo dovoljno da zasluženo slave.Inače, Planinka kolo pre kraja ima tri boda više od drugoplasiranog Požarevca, koji je izbio na drugo mesto zahvaljujući porazu Sloge. Rukometaše iz Kuršumlije očekuje poslednji meč u gostima sa Crvenkom, koji nema takmičarski značaj. Planinka je pobedila Crvenku na svom terenu sa 37:25.