Zlatibor
Sloga
Plana
Prva Srpska liga Zapad: Sjajan start Varvarinaca

Sjajan start Varvarinaca u prvom kolu lige, deklasirana je Trstenička Petoletka sa čak 37 poena razlike, a novi tim Varvarinaca predvođen novim trenerom Vladimirom Miloševićem Congom pokazao je da će ove godine igrati značajnu ulogu. Početak za domaćine nije bio onakav kakav se očekivao gosti su dobili prvu četvrtinu sa 21:25 a Živković je nemilice trpao koš domaćina ubacivši sam čak 15 poena. Gosti su bili bolji u skoku. Pauzu između četvrtina trener domaćih iskoristio je da pravuim savetima okrene situaciju na terenu. I zaista u drugoj četvrtini postojao je samo jedan tim. Igralo se brže, skok je poptpuno preuѕela ekipa Temnića razigrali su se Topličanin i Glišić, kapiten Jaćimović je sjajno kupio lopte pod oba koša i Varvarinci su četvrtinu dobili sa ček 33:7 i otišli na poluvreme sa pozamašnih 22 poena razlike 54:32.

Treća četvrtina pripala je takođe domaćinima a njoj je briljirao mlađani Čeda Simić kome je trener domaćih ukazao poverenje, gostima nije pomogao ni ponovo razgoropađeni Živković i u ovoj četvrtini su bili slabiji, poslednju četvrtinu opet su dobili Varvarinci za konačnu i ubedljivu pobedu Trener domaćih Milošević koristio je u rotaciji deset igrača i svi su se upisali u listu strelaca a najefikasniji bili su kapiten Jaćimović sa 15 koliko je postigao i mlađani Simić kao Đokić, slede Mihajlović sa 13 , Topličanin sa 12, Glišić sa 10. Kod gostiju Živković je sam postigao 40 poena dakle više od svih ostalih igrača Petoletke a za njim tek Jakovljević sa 13 poena.

KK TEMNIĆ - Prva Petoletka 111: 74 (21:25, 33:7, 27:17, 30:23). Hala Sportskog centra Temniuć u Varvarinu, gledalaca 150. Sudije Đurić (Kruševac) i Jevtović (Kraljevo), delegat Dragan Vuksanović (Kruševac).

KK TEMNIĆ: Arsić 1, Topličanin 12, Karapandžić 6, Simić 15, Glišić 19, Đokić 16, Jaćimović 15, Vukićević 6, Mihajlović 13, Gajić 8.

KK PRVA PETOLETKA: Sarić 7, Rašić 2Biserčić-, Parlov 3, Pešterac 4, Radojičić 5, Lazić-, Jakovljević 13, Živković 40, Katanić-.