Borac (A)
Real
Miločajac
Moćno Jedinstvo iz Godačice!

U još jednom derbiju ekipa iz Godačice je izašla kao pobednik, Fk Mladost 1925 - Fk Jedinstvo 1-2 (1-0). Domaćini su u prvom poluvremenu bili bolji, stvorili nekoliko vrlo dobrih akcija iz kojih su postigli jedan gol i otišli na odmor sa prednošću od 1-0. Brajović Milan je jednim preciznim udarcem sa 30 - tak metara pogodio "malu mrežu". Mogao je golman Jedinstva Slaviša Mijailović i bolje da reaguje, ali je zakasnio sa intervencijom. Drugo poluvreme je bolje otvorila gostujuća ekipa i odigrala ga kao u transu. Posle dve veoma izgledne šanse za domaće, može se reći stopostotne, usledila je kazna. Prvo je Peđa Terzić iskoristio loše postavljenu ofsajd zamku i volej udarcem savladao golmana Gavrilovića, za 1-1. Po levom krilu U ekipi Jedinstva je neumoljivo spartao Dejan Petrović, kao vetar je prolazio pored štopera Mladosti, nateravši Ćilerdžića da dva puta neoprezno startuje ne bi li ga zaustavio u nameri da stigne do gola, dobivši tako dve javne opomene i crveni karton u 58. minutu. Nakon toga u kontri , štoperi domaćina u kaznenom prostoru ruše Terzića, a sudija pokazuje na belu tacku. Odgovornost je preuzeo D. Petrović koji je iskoristio penal i doneo preokret i vodjstvo Jedinstva. Rezultat se do kraja nije menjao jer domaći sa igračem manje nisu imali snage da ugroze vođstvo gostiju. Najbolji pojedinac utakmice je bio Dejan Bogojević, kapiten Jedinstva, koji je bio nepremostiva prepreka za napadače Mladosti.