LASK Crvena zvezda
Lemind Lavice
Ravangrad
ŽFK Jagodina - ŽFK Napredak 0:5

U Jagodini je danas, sa početkom u 11:00 časova, na pomoćnom stadionu FK Jagodina odigrana prvenstvena utakmica Prve ženske lige Srbije. Igrali su ŽFK Jagodina i gostujući ŽFK Napredak iz Kruševca. Rezultat je bio 0:5, na poluvremenu 0:1. Prvi gol je dat pri kraju prvog poluvremena, u sudijskoj nadoknadi vremena.

Samo što je počelo drugo poluvreme, u 47.-om minutu, kruševljanke su povele sa 2:0. Kroz 5 minuta već je 3:0. Na polovini drugog poluvremena, prekršaj u šesnestercu FK Jagodine, žuti karton za jednu od igračica jagodinskog tima, a fudbalerka Napredka je bila uspešna sa bele tačke : 4:0.

I u zadnjih 10 minuta utakmice postavljen je konačni rezultat utakmice - ŽFK Jagodina-ŽFK Napredak 0:5. Igračice Jagodine su imale priliku da u 88.-om minutu postignu počasni gol, ali pogodili su prečku.