13.05.2024 16:24 RSS

Rukometni savez Srbije aplicirao za wildcard

Rukometni savez Srbije ovaj ponedeljak započeo je apliciranjem za posebnu pozivnicu koju IHF dodeljuje za učeŔće na Svetskom prvenstvu, takozvaniĀ wildcard! Ā  Predsednica UO RSS, gospođa Milena Delić, smatra da tradicija i aktuelni kvalitet muÅ”ke seniorske reprezentacije zaslužuju pozitivan odgovor: ā€Iza nas je duga i neprospavana noć, osećanja su pomeÅ”ana, od zadovoljstva i ponosa do...

13.05.2024 09:55 gfs_Ŕabac

Gradske lige Šapca: Rudar sve bliži tituli, čeka se rasplet u Mačvi

Prvi dan vikenda pružio nam je dve zanimljive utakmice u obe grupe Å”abačkih gradskih liga. Ona sa mnogo većim takmičarskim značajem, u grupi Pocerina, između Mladost Sv. i Rudar DCRĀ zavrÅ”ena je bez pobednika 2:2 (1:1). Dva puta su domaći vodili - u 2. i 78. minutu, ali su gosti u oba navrata relativno brzo uspevali da izjednače rezultat - u 12. i 83. minutu. Inače, ovo je bila joÅ” jedna od...