13.03.2016 Mijodrag Jakovljević

Mladost ponovo lider

U poslednjoj utakmici 18. kola Mladost iz Velike Obarske je na svom terenu savladala ekipu Slobode iz Novog Grada rezultatom 3:1 (2:0) i tako ponovo preuzela liderski poziciju sa 1 bodom prednosti ispred Krupe.

Domaćin je igrao sigurno  i već u 25. minutu bilo je 2:0, u drugom delu ekipa Mladosti je bila bolja, igra je bila lepršava i još jednim golom  uvećala prednost na 3:0. Fudbaleri Slobode su u 72. minutu golom Đoga smanjili rezultat na 3:1, što je ujedno bio i konačan rezultat meča.

- Odigrali smo dobro, sigurno, igrači su pokazali prije svega katakter, borbenost. Gostima čestitke na fer i korektnoj igri - rekao je pomoćni trener Mladosti Miodrag Rankić.

MLADOST - SLOBODA (NG) 3:1 (2:0)

Strelci: 1:0 Mazić 13, 2:0 Živanović 24, 3:0 Đalac u 61. 3:1 Đogo u 72. min. Stadion u Velikoj Obarskoj. Gledalaca 300. Sudija:  Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) 7.

MLADOST (VO): Nikolić-, Krezović 7, Došlo 7 (od 70. Novaković-), Delić 7, Živanović 7 (od 50. Đalac 7), Komarčević 8 (od 85. Lekić-), Mitrović 7, Arnautović 8, Brčaklić 7, Gojačanin 7, Mazić 7.
SČPBODA (NG): Krupić 7, Vojinović 6 (od 56 Mijić 6), Topić 7, Brkić 6, Miličević 6, Ćulibrk  6, Đogo  7 ( od 80. Vranješević-), Žujić 6, Mustendanagić 6, Jovanović 6 (od 75. Gaćeša-) Stević 6.

Vlasenica 0 : 6 Kozara
Sloboda (NG) 2 : 0 Sutjeska
Borac 3 : 0 Drina HE
Mladost 5 : 0 Zvijezda 09
Krupa 3 : 0 Leotar
Tekstilac 2 : 2 Sloboda (MG)