Morava 1918
Sloga
Novi bodovi Trsteničana sa novim šefom stručnog štaba Draganom Tadićem

Ekipa FK Trstenik PPT - foto: D.Ivanović

Na stadionu kraj Morave po lepom, sunčanom vremenu odigran je fudbalski susret u okviru 21. kola Zone "Zapad" u kome je domaći Trstenik PPT posle bolje igre tokom celog susreta pobedio ekipu Mladog borca iz Sedlara rezultatom 3:0, poluvreme bez pogodaka.

Gledaoci su na početku aplauzima pozdravili novog šefa stručnog štaba trsteničana Dragana Tadića koji je debitovao danas pobedom. Domaći su došli u vođstvo sa 1:0 pogodkom Filipa Matovića u 49. minutu. Na 2:0 vođstvo je povisio Branko Milosavljević u 66. minutu, a Filip Matović je svojim drugim pogodkom stavio tačku na ovaj meč 3:0 i dobio epitet igrača utakmice.

Susret je vodio glavni sudija Lazar Marković sa pomoćnicima Stefanom Stojanovićem i Urošem Stojkovićem. Delegat i kontrolor je bio Goran Nikolić iz Kruševca. Trstenik PPT je posle nove pobede i dalje na trećoj poziciji tabela sa 34 boda, dok su njihovi današnji rivali na osmom mestu sa 26 bodova. U narednom 22. kolu trsteničani gostuju u Kušiljevu, a Mladi borac kući dočekuje neugodnu ekipu Župe iz Aleksandrovca.