Osasuna
Celta Vigo
Barcelona
Barcelona

5: Postigao je gol u 90+2. minutu, ali je pored njega stvorio bezbroj prilika za svoj tim, ali i promašio dosta. Zabeležio je 8 šuteva ka golu protivnika.

4: Stvorio je mnogo šansi, ali nijedna nije rezultirala golom. Imao je veliku priliku u 32. minutu kada je njegov šut sa 5 metara neverovatno odbranio Gazaniga.

3: Od 65 minuta Ništa bolje nije izgledao od Feliksa.

3: Od 80 minuta Nije stigao da pokaže ništa konkretno jer nije ni imao vremena.

3: Od 65 minuta Ništa više od Rafinje nije pokazao, ali bar nije omašio toliki broj prilika. Asistirao je Gundoganu za gol za 2:3.

3: Postigao je gol u 19. minutu i to je bilo sve od njega.

3: Do 65 minuta Posle njegovog centaršuta iz kornera je Levandovski postigao pogodak. Ali je nedopustivo da napadač promaši čak 8 prilika.

3: Nije odigrao loše kao Pedri, ali ništa specijalno nije ni pokazao. Vezni red Đirone je pojeo vezni red Barselone.

2: Od 65 minuta Danas je igrao kao štoper, iako je klasični levi bek. I nije dobro prošlo...

2: Krivac za gol Fernandeza jer ga je izuzetno lepo nadmudrio tako što je proturio loptu ispod njega i postigao gol.

2: Do 65 minuta Glavni krivac za prvi gol. Potpuno je omašio loptu i svorio šansu za Đironu koja se završila centaršutom Tsigankova i golom Dobvika.

2: Do 65 minuta Kao i Pedri, nije se video na terenu.

2: Loša partija na golu Španca koji je inače zamena ter Štegenu. Nije smeo da dopusti 4 gola u svojoj mreži.

2: Do 80 minuta Nije se video na terenu igrač od kojeg se očekuje da pravi razliku na ovakvim utakmicama.

2: Žuti karton (90+8') Loša partija Urugvajca i kapitena Barselone. Previše puta je zadnja linija Katalonaca pravila greške.

Girona
Girona

5: Neverovatno je branio golman Đirone. Čak 9 odbrana je zabeležio.

5: Od 73 minuta Džoker. Gol i asistencija čoveka koji rešava ovakve utakmice. Pored Gazanige najbolji igrač večeras.

4: Od 78 minuta Dočekao je na pogodak ove sezone igrač koji je u Đironu došao pre 5 godina. Odlično je izbacio Kundea i postigao gol pored Penje.

4: Postigao je gol protiv Barselone koji će njemu biti posebno drag, jer je igrao za Real Madrid. Šutirao je sa ivice šesnaesterca i skinuo je paučinu sa ugla gola.

4: Asistencija za Stuanija u 90+5. minutu. SVojom brzinom je namučio odbranu Barselone. Imao je par velikih promašaja, ali je za njega najvažnije da Đirona nosi 3 boda kući.

4: Kapitenska partija kapitena. Zajedno sa ostatkom veznjaka su pojeli vezni red Barselone.

4: Žuti karton (64') Doktorska partija iskusnog defanzivca. Odlično je komandovao odbranom Holanđanin.

4: Do 73 minuta Postigao je pogodak u 12. minutu. Vršio je presing na zadnju liniju Barselone celu utakmicu.

4: Do 78 minuta Asistirao je Dobviku posle greške Kristensena za gol za 0:1. Odlično pojačanje je Ukrajinac koji je došao iz Dinama iz Kijeva.

4: Dobro je odigrao kao i ostatak defanzive.

4: Do 87 minuta Asistirao je za gol Gutiereza. Dobar kao i ostatak veznog reda.

3: Dobro se držala zadnja linija u većem delu utakmice. Imao je par kikseva koje su ispravljali njegovi saigrači.

3: Od 78 minuta Ušao da pojača defanzivu. U tome je delimično uspeo.

3: Do 78 minuta Imao je par greški, ali nije direktno kriv za neki od golova koje je Barselona postigla.

1: Od 87 minuta Imao je šansu za peti pogodak, ali je izneposredne blizine loptu prebacio preko gola na asistenciju Stuanija.