47'
Prvo poluvreme
Brusjani napunili mrežu Sloge iz Dašnice

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Više nego lako su slavili fudbaleri OFK Koponika 1931 u Dašnici protiv ekipu Sloge. U mirnoj utakmici bez i jednog žutog kartona glavni sudija je bez većih problema odsudio ovaj meč. Već u 7. minutu gosti su poveli strelac je bio Nemanja Knežević. U 17. minutu domaćin je zapretio posle kornera Luka Kovačević udarcem glavom pogađa prečku. Nisu imali domaći rešenja za Marjana Nikolića i Nemanju Planiničića koji je u 22. minutu povećao prednost ekipe iz Brusa. Danilović u 28. minutu milimetarski preciznim šutem primorava Ćirića da po treći put vadi loptu iz svoje mreže. I ponovo domaćin imao šansu da smanji rezultatski zaostatak ali veoma dobar šut Babića odlazi preko gola. Do kraja poluvremena na 0:4 povećava Marjan Nikolić.

U drugom poluvremenu domaćin uspeva da savlada Nikolića rezervista Iričanin smanjuje na 1:4 u 51. minutu. Mladi Brusjanin Luka Milosavljević je postigao stoti prvenstveni gol za brusku ekipu u 79. minutu i dokazao da se na njega itekako može računati u budućnosti. Konačan rezultat postavio je Marjan Nikolić svojim drugim golom u 84. minutu.

Lider je u dosadašnjem prvenstvu postigao 101 gol a primio samo 6 uz utakmicu manje što govori da su apsolutno zasluženo vodeća ekipa Prve rasinske okružne lige.

SLOGA (D) - OFK KOPAONIK1931 1:7 (0:4)

Dašnica-Stadion: Braća Čović. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Đorđević (Kruševac) 7. Strelci: Iričanin u 51. minutu za Slogu, N.Knežević u 7, Planiničić u 22, Danilović u 28, M.Nikolić u 34. i 84, Vukojević 71, Milosavljević 79. minutu za OFK Koponik 1931. Igrač utakmice: Marjan Nikolić.

SLOGA: Ćirić 6, Marković 6,5 (Žarković -), L.Rajić 6, Kovačević 6,5, A.Rajić 6 (Iričanin7), Milovanović 6, Gajić 6,5 (Musić-), Babić 6,5 (Jevtić -), Miodragović, Toskić 6, Bogdanović 6,5 (A.Cvetić-).
OFK KOPAONIK 1931: I.Nikolić-, N.Knežević 7,5, Todorović 7, Mehmedi 7, Danilović 7 (Burgić-), Planiničić 7 (Obradović-), Vilimonović 6,5 ( Milosavljević 7), Čaloveić 7, Vukojević 7, Kovačević 7 (Bučić-), Mar.Nikolić 7,5.