Trepča
Mokra Gora
Budućnost
Bane slomio otpor odličnog Poleta u drugom poluvremenu

Raščani su do trijumfa stigli u drugom delu utakmice i to praktično za tri minuta. Prvi deo doneo je praktično ravnopravnu igru, gde su gosti pokazali da imaju kvalitet. Hrabrom i otvorenom igrom pripostili su da realizuju dve odlične šanse u četvrtom i desetom minutu. Bane je ozbiljnije pripretio tek u finišu prvog dela.

Ipak u nastavku susreta Bane je materijalizovao veći kvalitet i preko Avdića u 52. i 55.minutu, stigao do prednosti koja je trasirala put Raščanima kandesetoj pobedi. Prva dva gola su pala posle lepih akcija. Ćirović koji je blistao u polju, osvajao je lopte kao na traci, Plojović oba puta asistirao,a Avdić je bio zadužen za egzekuciju. I treći pogodak je domaćin postigao posle lepe akcije. Milićević je svojim ubacivanjem napravio višak, ušao u kazneni prostor Poleta gde je oboren. Precizan sa bele tačke bio je Kurandić za konačnih i ubedljivih 3:0. U 70.minutu posle gužve, sudija Radojković iz Kragujevca pokazao je tri crvena kartona. Hadžisalihoviću iz Bana i Trklji i Tanaskoviću iz Poleta.

Bane - Polet (Ratina) 3:0 (0:0)

Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Radojković (Kragujevac). Strelci: Avdić (52), (55), Kurandić (77) iz penala

BANE: Glukčević, Kurandić, Plojović, Guberinić, Hadžić, Ćirović, Milićević, Hadžisalihović, Avdić, Husović, Sulejmanović

POLET (R): Manić, Milosavljević, Čolić, Poskuričić, Vesić, Trklja, Nikolić, Tansković, Andrić, Butačević, Spasojević