Mladost (T)
Ribnik
Pobedom u Dublju Borac preuzeo drugo mesto na tabeli

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Na svom igralištu u Dublju, u okviru šestog prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige fudbaleri Kamenoresca 76 ponovo su šestim uzastopnim porazom razočarali svoje ionako malobrojne navijače. Izgubili su meč i protiv danas izuzetno dobre i organizovane ekipe Borac iz Gornjrg Katuna rezultatom 0:4.

Gosti su očitali lekciju domaćinima koji nikako da bude kompletan ni na strani ni kući, neorganizovani ali borben, što ništa nije moglo izmeniti u igri. Gosti iz Gornjeg Katuna su iskoristili greške u odbrani domaćih i boljom igrom uspeli da osvoje sva tri boda i sada su sa 15 bodova su na drugom mestu tabele. Ukoliko žele da se izvuku sa dna Dubljani se moraju bolje založiti i organizovati, sledeći susret gostuju u Velikoj Drenovi trenutnom lideru na tabeli, i biće za njih to težak meč, ali lopta je okrugla i moguća su iznenađenja.

Susret u Dublju vodio je glavni sudija Petar Mikić sa pomoćnicima Živadinom Nikolićem i Vojinom Delićem, a dužnost delegata profesionalno je obavio Nikola Tripković.

Fudbaleri Kamenoresca 76 su ozbiljnije ugrozili gol gostiju u 12. minutu kada je Darko Blagojević prevario svoje čuvare u šesnaestercu gostiju šutirao na gol ali je danas vrlo dobri golman Borca odbranio taj šut. Golman Kamenoresca 76 Aca Vidaković dobro je branio i nije kriv ni za jedan pogodak, jer je odbrana bila loše organizovana jedino je Dragan Župac ispunjavao zadatke. Bilo kako bilo, čestitke gostima koji su uspeli da ostvare pobedu, het-trikom se danas istakao vrlo dobri Darko Đurđević u 19, 54. i 73. minutu, konačan rezultat 0:4 postavio je Nikola Kojić.