OFK Mihajlovac
Sloga 33
Takovo
Lider se veselio na Vašarištu

Moćni Čačani gaze sve pred sobom, do 21 boda u nastavku sezone (gol razlika 19:2) došli su na požerevačkom Vašarištu. Pored dva postignuta gola, gosti su imali bar još 5-6 izglednih prilika, naročito su su u drugom poluvremenu pritisli domaćina, koji se uglavnom orjentisao da pripreti iz kontranapada.

Prvi gol Borac 1926 je postigao sa “bele tčke”, nakon igranja rukom jednog od obrambenih igrača Mladog radnika 1926. Siguran realizator je bio Bogićević koga je golman Avram pročitao, ali je šut bio snažan i precizan. U trenutku kada se sudija Nikolić spremao da odsvira kraj sevnula je kontra “zebri” preko Markovića ugledao je slobodnog rezervistu Vranića koji situaciju “jedan na jedan” lako rešava.

MLADI RADNIK 1926 - BORAC 1926 0:2 (0:0)

Stadion na Vašarištu. Gledalaca oko 300. Gl. sudija: Aleksandar Nikolić. pom. Sudije: Nikola Kostić, Nikola Radević. Strelci: 0:1 Bogićević (k.u) u 90+2 minutu, 0:2 Vranić 90+7. minut. Žuti kartoni: Živanović, Janković, Paunović (Mladi radnik 1926) Pantić, Kovačević.

MLADI RADNIK 1926: Avram, Živanović, L. Đorđević (I.Đorđević) Marković, Dimitrijević, Luković, Miloradović, M.Đorđević, Stević, Petrović (Denković), Paunović.

BORAC 1926: Stanić, Janjić, Todosijević, Pantić, Rakonjac (MIlinković), Bogićević, Stevanović, Pelivanović (Vranić), Grbović, Kovačević, Milekić (Marković).