Orlovi
Kušiljevo
Trsteničani slavili pobedu u Rakitovu i dalje u trci za vrh tabele

FK Trstenik PPT - foto: D.Ivanović

Sa gostovanja u Rakitovu u okviru prvenstvenog 24. kola Zone ’’Zapad’’ fudbaleri Trstenika PPT vratili su se sa uknjiženih tri važna boda u trci za vrh tabele. Posle bolje i nadmoćnije igre na terenu slavili su pobedu rezultatom 1:8, poluvreme 1:5 i sada su i dalje na 4. mestu tabele sa 52 boda. Domaći OFK Lugomir je sa 11 bodova u zoni za ispadanje.

Već u prvih 20 minuta igre videlo se da neće biti dileme ko će biti pobednik, susret je vodio glavni sudija Dušan Ljubisavljević sa pomoćnicima Mihajlom Pejčinovićem i Markom Milićem, delegat i kontrolor na ovoj utakmici bio je Marko Đorđević.

Pogodke za goste iz Trstenika postigli su kapiten Nenad Vasić u 7,9. i 50. minutu, Nikola Miljković u 21. i 57. minutu, Milorad Savić u 41. minutu, Danijel Smiljković u19. i Đorđe Đorđević u 61. minutu. Jedini pogodak za domaće postigao je Dušan Filić u 10. minutu.

U narednom 25. kolu trsteničani ponovo gostuju u Sedlaru kod Mladi borac, dok OFK Lugomir gostuje kod ekipe Župe u Aleksandrovcu.