Župa
Trstenik PPT
OFK Lugomir
Rubin iz Donjeg Stupnja pobedio ekipu Gradine

Rubin iz Donjeg Stupnja je dočekao ekipu Gradine. Veoma dobra domaća ekipa koja je u  prošloj sezoni krojila sudbinu ekipama za ulazak u viši rang je odigrala veoma dobro protiv gostiju iz Pejovca. Ekspresno su postigli gol još u  5. minutu a strelac je bio Miljković. Miladinović je u 26. prelepim golom sa 30 metara povećao  prednost na 2:0.

U drugom  poluvremenu domaćin je nastavio da rešeta mrežu gostiju u 47. minutu Milovanović je postigao treći gol za svoju ekipu. A onda je krenula serija promašaja domaće ekipe posle postignutog trećeg gola što su  iskoristili  gosti i postigli dva gola najpre Jovanović u 57. minutu, a zatim Todorović u 76. minutu i tako smanjili rezultat domaćina. Pobedu domaćinu doneo je rezervista Nikolić u 85. minutu utakmice.

Rubin (DS)-Gradina 4:2(2:0)

Donji Stupanj-Stadion Rubina. Gledalaca:100. Sudija: Petar Mitić (Kruševac)7. Strelci: Miljković u 5. Miladinović u 26. Milovanović u 47. minutu za Rubin, Jovanović u 57. Todorović u 85. minutu za Gradinu. Žuti kartoni: Pešterac (Gradina). Igrač utakmice: Miljković.

Rubin: N.Filipović 7, Petrović 6,5 (od 65. minuta Ivić 6,5), Čović 6,5, Karić 7, Azdejković 7, Miladinovič 7, Milovanović 7 (od 65. minuta Nikolić 7), Pršić 7 (od 87. minuta Đokić-), Lapčević 6,5 (od 87. minuta S.Filipović-), Ugrinić 7, Miljković 7,5.

Gradina: Stanojević 6 (od 13. minuta Maksimović 6), Milić 6, Džamić 6, Ignjatović 6 (od 63. minuta Pavlović 6), Pešterac 6, Vasić 6,5, Jovanović  7, Todorović 7, Vasović 6, Lukić 6 (od 59. minuta Atelj 6), Pacić 6.