Leteći Holandjanin
Hajduk
KMF Kraljevićevo ostvarilo novu pobedu

Futsal Kraljevićevo

Pre meča na papiru su Kačarevci bili favoriti i to su opravdali igrom tokom celog meča. Domaći fudbaleri ostvarili su visoku pobedu protiv gostiju iz Futoga koji su u prvom poluvremenu bili ravnopravan rival u prvih deset minuta. Goleadu Kačarevaca otvorio je kapiten Goran Stojanovski da bi na stavili Mitkovski , Petković i Tomeski koji su se po tri puta upisali u strelce.

U poslednjih pet minuta gosti su uspeli da ublaže poraz istakao se Radaković sa dva pogotka.

Kraljevićevo – Su Fortuna 11:5 (5:1)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Ranković (Bački Jarak) 7 i Branislav Ljubinković (Ruma) 7. Strelci: 1:0 Stojanovski u 5, 2:0 Tomeski u 10, 2:1 Milenković u 13, 3:1 Petković u 15, 4:1 Mitkovski u 19, 5:1 Petković u 20, 6:1 Mitkovski u 24, 7:1 Petković u 31, 8:1 Mitkovski u 35, 9:1 Anđelović u 36, 9:2 Radaković u 38, 9:3 Žarkovački 38, 10:3 Tomeski u 39, 10:4 Vargec, 11:4 Tomeski u 40, 11:5 Radaković u 40. minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 11 (5-6), Su Fortuna 9 (5-4). Žuti kartoni: Mitkovski (KMF Kraljevićevo), Radosavljević (Su Fortuna). Igrač utakmice:Mitkovski.

Kraljevićevo: GEORGIJEVSKI 7,5, STOJANOVSKI 7.5, PETKOVIĆ 8, MITKOVSKI 8, ANĐELOVIĆ 7,5, Tomeski 7,5, Majkić 7, Zlatanović 7, Željko Jaćimović 7.

Su Fortuna: ŽARKOVAČKI 7, NEDELjKOVIĆ 6,5, KATANA 6,5, VARGEC 6,5, MILENKOVIĆ 6,5, Ljubišić 6, Radosavljević 6,5, Vig 6, Radaković 6,5.