Potporanj
Spartak 1911
Sloga (BNS)
Derbi kola pripao Selušanima

U okviru 3. kola Opstinske lige Alibunar-Plandište, u Janošiku je odigrana utakmica između ekipe Janošika i ekipe Vojvodine iz Seleuša. Utakmica je sa pravom proglašena derbijem kola, te je to i od prvog minuta i opravdala.

Prvo poluvreme apsolutno pripada gostujućoj ekipi, koja u 33. minutu dolaze do prednosti golom Vinka iz slobodnog udarca. U 43. minutu posle akcije gostujućeg tima, u petercu domaćina se najbolje snašao Ćuruvija i postigao pogodak za vođstvo Seleušana od 0:2.

Drugih 45 minuta je obeležila  bolja igra Janošika i to im donosi i rezultat, tačnije u 65. minutu nakon dosuđenog jedanaesterca precizan sa bele tačke bio je Savić koji smanjuje rezultat na 1:2. Posle postignutog gola, imali su domaći inicijativu naročito u poslednjih 20-ak minuta susreta, ali je golman gostiju Petić je odbranio dobar šut najpre Saviću strelcu jedinog gola, a kasnije i Cvetkovicu koji je imao izgledni šansu da izjednači rezultat i svom timu donese jedan bod.

Igrač utakmice je definitivno bio Vinka koji je posle vodećeg gola gostiju zadavao i dosta muke odbrani domaćina tokom celog meča.