Omladinac
Velereč 94
Omladinac
Dragačevo savladalo Ozremicu

Obzirom da se ekipe ne poznaju, prvih 10 minuta je prošlo u odmeravanju snaga, sa par šansi za domaću ekipu koju u gol nisu uspeli da pretvore Djerić, Vukašinović i Pavlović. Gosti iz Beršića su u prvom pokušaju da napadnu gol Dragačeva, posle odličnog centaršuta Veskovića u 18. minutu poveli golom Neškovića.  Od tog pogotka, Dragačevo preuzima inicijativu, i na centaršut Vasića, Djerić pogadja stativu ali se na pravom mestu nalazi Pavlović i od 29. minuta rezultat je 1-1.

Nije se dugo čekalo na drugi pogodak, u 34. minutu opet Vasić prolazi po desnom boku i odličnim centaršutom pronalazi Đerića kome je ostalo samo da se pokloni i ubaci loptu u nebranjeni deo mreže za 2-1.
Nedugo zatim, posle prekršaja na sredini terena Mijatović koristi nepažnju odbrane Ozremice, upošljava Đerića, koji u takvim situacijama ne greši i rezultat je 4-1.

Đerić je u 41. minutu postigao svoj 3 pogodak na meču, i ispostavilo se postavio konačan rezultat utakmice.
Drugo poluvreme je proteklo u mirnoj, fer, i sportskoj igri, sa šansama na obe strane ali su se golmani Janković i Erić potrudili da rezultat ostane nepromenjen.

STADION: Fudbalskog kluba Dragačevo GLAVNI SUDIJA: Milosavljević Stefan (Čačak) POMOĆNE SUDIJE: Davidović Pavle (Čačak) , Koturović Sanja (Zablaće) DELEGAT UTAKMICE: Pavlović Miloš. IGRAČ UTAKMICE: Dragan Djerić. STRELCI: Nešković u 18. minutu za Ozremicu, a Pavlović u 29. i Djerić u 34., 38., i 41., za Dragačevo.

DRAGAČEVO: Janković, Slavković, Pajović, Tadić (od 70. Radičević), Vasić, Mijatović (od 85. Radivojević), Zučković, Dmitrić, Pavlović (od 75. Radojičić), Vukašinović, Djerić (od 85. Ranković).
OZREMICA: Erić, Gačić (od 46. Lučić), Djunisijević (od 85. Alempijević), Daničić, Dimitrijević, Marković (od 85. Ivanović) , Radojičić (od 65. Jovanović) , Vesković (od 69. Vasović) , Arsić, Nešković, Solujić.