Tamiš
Mladost (L)
Polet Nakovo rutinski protiv MSK

FK Polet - Nakovo (foto: facebook.com/fk.polet.3154)

Minulog vikenda na programu je bilo 25. kolo Područne lige Zrenjanin. Po pravom prolećnom vremenu i izvanredno pripremljenom terenu Polet je ugostio ekipu MSK iz Mihajlova. Od samog početka meča domaćin pokazuje da je uloga favorita opravdano na njegovoj strani i preuzima inicijativu na terenu. Momci trenera Saše Kresoje stvaraju dve sjajne šanse preko Inđića i Radlovića ali golman gostiju odlično reaguje. Na izmaku prvog poluvremena gosti iz svog prvog udarca ka golu Poleta pogađaju okvir gola i stativa se isprečila da povedu i na odmor se odlazi sa rezultatom 0-0.

U nastavku Nakovčani nastavljaju da napadaju ka golu gostiju i posle nekih 15-ak minuta posle gužve u šesnaestercu Knežević postiže pogodak za 1-0. Nakon toga gosti gube snagu i Polet postiže još dva pogotka iz opravdano dosuđenih jedanaesteraca. Prvi je sigurno realizovao Kenjalo, a drugi kapiten Draganov.

Do kraja meča mirna završnica domaćina i upisana nova 3 boda. Popularna "Barcelona" je u narednom kolu slobodna, a nakon toga će ugostiti ekipu Radničkog 1911 iz Jaše Tomića. Gostima iz Mihajlova se zahvaljujemo na fer i korektnoj utakmici i želimo im mnogo sreće u nastavku takmičenja.