Kolubara
U Dinamu ništa novo: Vranjanci poraženi od lidera Kabela
23.09.2020 vranjenews.rs

Detalj sa današnje utakmice - foto: FK Dinamo

Fudbaleri FK Dinamo Vranje poraženi su sa 2:1 (1:0) od Kabela, u utakmici 7. kola Prve lige Srbije u fudbalu koja je odigrana u sredu popodne na stadionu kraj Štranda u Novom Sadu.

Domaćin, i posle ovog kola lider na tabeli Prve lige sa 21 bodom iz sedam utakmica, poveo je golom Slobodana Novakovića u 34. minutu susreta, što je bio i rezultat na poluvremenu.

Dinamo je u nastavku uspeo da poravna na 1:1 golom Dejana Tumbasa u 64. minutu, da bi fudbaler domačih Zoran Karac već u narednom minutu uspeo da donese pobedu svom timu.

Dinamo je i dalje pretpolsednji tim lige sa samo jednom pobedom i šest poraza u sedam odigranih kola. Jedini slabije rangiran tim je kraljevačka Sloga koja je u ovom kolu poražena (2:1) na gostovanju Loznici i ima samo jedan osvojen bod.

U narednom kolu Vranjanci će na Stadionu Jumko u Vranju dočekati desetoplasiranu Jagodinu koja ima devet bodova.

Izvor: Vranjenews