SLS: Mladost ā€“ Vojvodina 1:2
29.09.2019 FK Vojvodina

U 10. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas su gostovaliĀ ekipi Mladosti u Lučanima i slavili su rezultatom 2:1. Na stadionu je bilo prisutno oko 200 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Vojvodine.

2. minut: Eze je poveo kontranapad Vojvodine, u kojem je lopta u Å”esnaestercu doÅ”la do Đuričina, koji je Å”utirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je Živković odbranio. 8. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je Živković odbranio. 12. minut: GOL! Fantastičan gol za vođstvo Vojvodine. Slobodan udarac sa oko 30 metara je izveo Drinčić i poslao loptu u raÅ”lje golmana Živkovića. 21. minut: Zbog prekrÅ”aja nad Devetkom na oko 50 metara iskosa od gola domaćina, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Obiora Odita. 23. minut: Posle kornera za Vojvodinu, udarac sa oko 20 metara je uputio ĐuriÅ”ić, ali je lopta proÅ”la pored stative.

36. minut: Mladost je izjednačila na 1:1. Slobodan udarac za domaćina sa oko 25 metara je izveo Eliomar, lopta je pogodila živi zid, a potom je do nje doÅ”ao Bojović i sa dva-tri metra iskosa poslao je pod prečku golmana Rockova. 38. minut: Mladost je ostala sa igračem manje na terenu. Zbog udaranja ĐuriÅ”ića s leđa i u trenutku kada nije bio u posedu lopte, sudija Milan Mitić pokazao je crveni karton fudbaleru domaćina Vladimiru Radivojeviću.

60. minut: Zbog prekrÅ”aja nad Lekovićem na polovini domaćina, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Eze Vinsent. 61. minut: IzvrÅ”ena je prva izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Eze Vinsent, a uÅ”ao Nemanja Nikolić. 62. minut: Zbog udaranja Drinčića laktom prilikom skoka, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Predrag Pavlović. 64. minut: IzvrÅ”ena je i druga izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Ognjen Đuričin, a uÅ”ao Miodrag Gemović. 69. minut: IzvrÅ”ena je i treća izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Marko ĐuriÅ”ić, a uÅ”ao Dejan Zukić.

71. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Petković je Å”utirao sa ivice Å”esnaesterca, ali je Živković odbranio. 73. minut: Zbog prekrÅ”aja nad Eliomarom na oko 25 metara iskosa od gola Mladosti, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Đorđe Đurić. Odmah potom, izvrÅ”ena je prva izmena i u timu Mladosti: izaÅ”ao je Eliomar Silva, a uÅ”ao Lazar Jovanović.

74. minut: Bojić je Å”utirao sa dvadesetak metara iskosa, lopta je pogodila nekog od igrača domaćina i iÅ”la pod prečku gola domaćih, ali ju je Živković izbio u korner. 77. minut: Petković je Å”utirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otiÅ”la daleko van okvira gola. 78. minut: IzvrÅ”ena je i druga izmena u timu Mladosti: izaÅ”ao je Milan Bojović, a uÅ”ao MiloÅ” Ristić. 80. minut: Zbog prigovora na to Å”to je dosuđen aut za Mladost, žuti karton na klupi Vojvodine dobio je golman Nikola Simić.

85. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:2! Sjajan kontranapad Vojvodine. Drinčić je poslao sjajan pas na levu stranu do Bojića, koji je centrirao, a Matić uputio udarac glavom sa oko sedam metara, nakon čega se lopta od prečke odbila u mrežu.

88. minut: IzvrÅ”ena je i treća izmena u timu Mladosti: izaÅ”ao je Obiora Odita, a uÅ”ao Tanko Ibrahim. 95. minut: Leković je Å”utirao sa oko 23-24 metra, ali je lopta otiÅ”la preko gola.

Mladost: Živković ā€“ Eliomar, Sinđić, Odita, Bojović ā€“ Radivojević, Andrić, Leković, MiloÅ”ević ā€“ Pavlović, Å atara.

Vojvodina: Rockov ā€“ Đurić, Veselinović, Petković, Devetak ā€“ Drinčić, ĐuriÅ”ić ā€“ Đuričin, Bojić, Vinsent ā€“ Matić.