Kuršumlija: Hala "Kuršumlija". Gledalaca: 100
Sudije: Dušan i Željko Vasiljević
Sedmerci: Kuršumlija2 (1), Radnički 7 (2)
Isključenja: Kuršumlija 14 min, Radnički 12 min

KuršumlijaPavlović, V. Petrović 1, Milutinović 6, Anisijević 3, Mitić 3, Topalović 4, S. Petrović, Milenković 3, Novaković, Jovanović, Simić, Milenković 8

Radnički 1964: Blagojević, V. Stevanović 3, Stošić, Mutavdžić, Lekić, Dobrosavljević 1, Petrović (23 odbrane), Tomić 11, Knežević 2, Medić 1, M. Stevanović 1, Radenović 4, Stanojev 4, Ristić 1, Bogdanović 3, Janićijević

Igrač utakmice: Dušan Petrović

Rukometaši Radničkog 1964 su u okviru 5. kola Super B lige savladali u gostima ekipu Kuršumlije rezultatom 31:28, poluvreme 19:8. Ovom pobedom Kragujevčani su zadržali lidersko mesto na tabeli.

Počelo je kao iz snova za razgoropađene igrače Radničkog. Nizali su se golovi kao na traci, odbrana je radila svoje i u 8. minutu na semaforu je stajalo velikih 0:6. Domaćin preko kapitena Milenkovića postiže prvi gol tek u 9. minutu. U 15. minutu Radnički dolazi do kapitalnih 9 golova razlike (2:11). Sve je išlo na ruku četi Aleksandra Radosavljevića, briljirao je na golu Dušan Petrović, kao i poslovično golgeterski raspoloženi Bojan Tomić.Gosti na odmor odlaze sa ogromnih 11 golova prednosti (8:19).

Početak drugog dela igre je protekao u istom stilu i činilo se da će Radnički rutinski zabeležiti novu pobedu. Međutim, uporni domaćini su zaigrali znatno čvršće u odbrani, angažovanije u napadu i prednost gostiju je počela da se topi, uzrokovana blagim opuštanjem i lošom realizacijom sedmeraca. U samom finišu utakmice golom Milutinovića u 58. minutu Kuršumlija prilazi na 2 gola razlike (28:30), ali je to sve što su uspeli da urade.Stanojev pogotkom u 59. minutu postavlja konačnih 28:31.

U redovima domaćina najefikasniji je bio Nemanja Milenković sa 8 pogodaka, dok je kod ekipe Radničkog prednjačio Bojan Tomić sa 11 postignutih golova.

Nakon dvonedeljne pauze zbog EHF nedelje, Radnički će ugostiti ekipu Pobednik iz Prijepolja.