Pirot
Nova Pazova
RB
Prva futsal liga Srbije: Kakva drama u Blacu!

ZavrÅ”nicu sinićne utakmice 16. kola Prve futsal lige Srbije između KMF Jastrebac Blace i ekipe FON iz Beograda teÅ”ko da bi mogli da režiraju najveći svetski režiseri. Blačani su imali pobedu u džepu ali su ipak morali da se zadovolje remijem. Počnimo redom:Jastrebac je poveo golom Vukadinovića u 17. minutu a izjednačenje je usledilo tri minuta kasnije kada je Nikola Cvetković postavio konačnih 1:1 za prvi deo utakmice.

Drugo poluvreme je mnogo viÅ”e obećavalo pobedu domaćoj ekipi. Ivan Vuletić je doneo JastrepcuĀ  minimalnu prednost, ali je ubrzo zatim usledilo i novo izjednačenje koje je Beograđanima doneo Velibor Kalanović. Velelepnim golom Nikole Rajkovića u poslednjih 40-tak sekundi utakmice Jastrepcu se smeÅ”ila pobeda i tri boda koje je u poslednjoj sekundi odneo gol Stefana Kokotovića, koji je postavio konačnih 3:3.

KMF Jastrebac čeka grčevita borba za opstanak a već u sredu u Blacu igraju i četvrtfinale kupa Srbije gde dočekuju ekipu Novi Pazar.

KMF Jastrebac Blace: Stefan Sakić, Veroljub Vukadinović, Danilo Lutovac, Nikola Rajković, Jovan Cvetanović, MiloÅ” Ćirković, Predrag Valjarević, DuÅ”an Vukajlović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Ivan Vuletić, DuÅ”an Savović, Filip Savić, Aleksandar Nedeljić.

KMF Fon Beograd: Nikola Josimović, Nikola Cvetković, Velibor Kalanović, Strahinja Petrov, Pavle PeÅ”ić, Stefan Kokotović, Lazar PetraÅ”ević, Marko Marković, Borivoje Mlićević, Mihailo Erac, Aleksandar Galamić.